Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Aston Martin DB5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To mój pierwszy projekt ,który umieszczam na tej stronie (tak naprawdę dopiero pierwszy z którego jestem w miarę zadowolony). Krótko o mnie żeby nie było ,że nie wiadomo kto pisze:P Nazywam się Michał Szymański i Grafiką 3D zajmuje się od początku roku 2011. Modeluje w 3ds maxie ,rendery wykonuje za pomocą vraya oraz do postprodukcji używam photoshopa. To tyle a teraz projekt.

 

Aston Martin DB5 wymodelowany bez żadnych blueprintów jedynie w oparciu o zdjęcia. Jak wygląda tak wygląda :P na tle wszystkich świetnych prac tutaj się nie wyróżnie ale co tam ,zawsze musi być ten pierwszy raz :)

 

Prezentuje cztery wizualizacje:przód ,studio -tył samochodu ,outdoor -ulica - tutaj od razu napiszę ,że nie chodziło mi o realizm a chciałem coś zrobić ala prezentacja z gry typu mafia czy cuś:P i outdoor- klif

 

oyy4.jpg

 

 

pcfl.jpg

 

8p22.jpg

 

ggzi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

drugi render studyjny i tył auta mnie zmiażdżył, fajnie by było jakbyś zrobił więcej ujęć (w stylu drugiego renderu), trzeci render natomiast najsłabszy ze wszystkich, auto prawie na wszystkich renderach wygląda jakby latało nad ziemią, auto na ostatnim renderze jest źle ustawione na podłożu, mógłbyś go troszkę ubrudzić (np opony) nawet w PS'ie jakąś mapką ze zmniejszonym kryciem, ale ogólnie to ładnie. Mógłbyś pokazać też środeczek i jakieś siateczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie : )

 

thacrev cieszę sie bardzo ,że podoba Ci się render studyjny z tyłem auta . Odnośnie outdoorowych to fakt , ciężko mi z tym idzie jeśli chodzi o ustawienie i oto żeby sie nie "gryzło" ale też specjalnie nigdy nad tym długo nie siedziałem. Następnym razem na pewno bedzię lepiej bo wyciągne wnioski więc dzieki wielkie za wytykanie błedów ,motywuje mnie to do dalszej pracy ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ,że ostatnia scena ma potencjał. Wystarczy dodać jakiś cień mocny pod autem.. dodać kurzu troszkę bluru czy nawet ziarna i może wyjść z tego naprawdę dobra rzecz. Ogólnie to model bardzo przyjemny dla oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności