Skocz do zawartości

[KUPIE] Adobe Photoshop ENG CS6


gnacik

Rekomendowane odpowiedzi

Używany czy nowy, obojętnie, co prawda przydałby się jakiś pakiet, bo jednak Illustrator też bywa potrzebny, no ale z racji ograniczonych kosztów muszę ograniczyć się do PSa. Grunt abym dostał na to fakturę VAT. Zakładam działalność z dofinansowania UE i muszę mieć to w taki sposób. Tego calego CC nie chcę, bo za drogo wychodzi jak to się weźmie na jakiś dłuższy okres czasu. W sumie na Allegro znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/adobe-photoshop-cs6-v-6-eng-win-mac-f-vat-cs-6-i3427369519.html

...tylko jakoś nie wiem czy to nie jakiś szwindel, dziwnie tanio jak za nowe. Generalnie wszędzie to ceny są w okolicach 3000-3500 za nowego PSa

 

Pozdrawiam,

Niedźwiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

W skład oferowanego zestawu wchodzi Photoshop CS6 upgrade (nowy) i Adobe Photoshop (nowy) będący podstawą upgrade i dołączany gratis. Całość daje w pełni funkcjonalną pełną wersję.

 

to brzmi dziwnie w tej aukcji trzeba przyznac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej napisz do creativetools lub itmedia (tutaj sie udzielaja). Wydaje mi sie, ze cs6 jeszcze powinien byc do kupienia w wersji pudelkowej (tym samym photoshop). Ale odp. najlepsza dostaniesz od autoryzowanych sprzedawcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności