Skocz do zawartości

Blad przy tworzeniu kości.


Arnet

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

dzis rano odpalam maxa i oto pojawia mi sie pewien blad... pojecia nie mam dlaczego... jeszcze dzis w nocy normalnie go uzywalem (probne rendery zadnych czary mary) i poprawnie zamknalem... a tutaj taka checa z rana...

narazie dostrzeglem, ze to okienko wyskakuje ze 20 razy zanim max odpali sie wreszcie... nastepnie gdy chce stworzyc kosc, problem sie ponawia.. i tak przy kazdej kosteczce... masakra

 

czy ktos potrafi wskazac mi kierunek jak to rozwiazac?

 

p.s. teraz widze ze to przy tworzeniu dowolnego obiektu... szok!

 

blad3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja kiedyś tesz miałem podobny problem. Proponuję usunąć Maxa i zainstalować go ponownie jednak nie instalować pluginów a jeżli jusz musisz to zrobić to rób to ostrożnie czyli sprawdzaj czy Max nie zaczyna wariować:P.

 

 

PS. Zarejestrowałbyś może swojego Maxa. :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seo000... przed wystapieniem tego problemu nic nie instalowalem z pluginow, a prawde mowiac nie uzywam chwilowo zadnego... moj max ma tylko dodatkowego renderera, oprocz standardowego.

probowalem to dzisiaj obejsc sowimi czarami ale sie nie dalo, pozostaje reinstalka, zobaczymy jak bedzie po tym.

 

big_white_ninja... pracuje w rozdzielczosci dosyc nietypowej, bo 1152x864... ale jest ona jak najbardziej proporcjonalna :D... przy czym zachowuje nadal bardzo dobra ostrosc obrazu i odswierzanie 100hz... a monitorek to CTX 17'' PR711F.. swego czasu topowa siedemnastka tej firmy.

zreszta ja siedze blisko monitora wiec prcacuje mi sie komfortowo mimo takich pomnijeszej detalii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nie tylko ja miałem wieczór pełen wrażeń :P Max6 bez powodu zaczął się sypać i wieszać system (XP Prof.) - ręce opadają!!!. THX God za back'upy :D Jak się sprawuje u was max6? Z jakim systemem o/s najlepiej współpracuje?

 

ps. Zastanawiam się nad instalacją Win 2k lub 2k3 - który polecacie, i czy ma to jakiś sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiazalem dzis rano moj problem z maxem... przeolaczylemw nim UI na inny niz standardowy, a gdy wocilem do standardowego problem zniknol!!! it's magic :P

 

ja pracuje na maxie 5, pod XP... i jedynie jakies kosmiczne pluginy wysypuja mi program.. a tak jest calkiem stabilnie.... nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności