Skocz do zawartości

Animacja komputerowa Algorytmy i techniki - Parent Rick


Mirrage

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Może napisz czego po książce oczekujesz, będzie łatwiej odpowiedzieć.

Tutaj masz spis treści:

 

http://www.ksiegarnia-techniczna.com.pl/modules.php?name=Sklep&plik=lista&nazwa=opis&nr_katal=9788301166694&hthost=1&store_id=2

 

Na pewno nie odnosi się ona do konkretnego programu, zahacza o wiele tematów dotyczących animacji - jednak tylko od strony technicznej. Nie mówię, że to źle - ale nie wiem czego szukasz w tej książce. Moim zdaniem pozycja ciekawa, jednak dla mnie nie do przełknięcia do poduszki - raczej jako zbiór zagadnień dotyczących konkretnej rzeczy. Potrzebuję informacji, opisu bardziej technicznego - jak najbardziej.

 

Najlepiej przejść się do jakiegoś Empiku i przejrzeć. Jeśli nie ma na stanie - można zamówić, nie oznacza to że musisz ją od razu kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś jakieś opinie na temat książki podanej w tytule? Doslownie nigdzie nie mogę znaleźć jakiejkolwiek opinii na ten temat.

 

 

To jest tłumaczenie bardzo znanej pozycji angielskiej, więc opinie o oryginale będą się pewnie w większości stosować do polskiego wydania wydania.

 

Sam nie wierzę, że to mówię, ale odradzam czytanie polskiego tłumaczenia. Cała gałąź wiedzy CG powstała w języku angielskim, więc tłumaczenie jej na polski jest zadaniem karkołomnym. Widać to już po polskim spisie treści.

 

To książka dla programistów zajmujących się grafiką komputerową albo ludzi z ambicjami patrzenia na grafikę od podszewki. Nie jest jednak zbyt głęboka. Prawie każde zagadnienie można by opisać dokładniej. Ma po prostu za szerokie spektrum tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności