Skocz do zawartości

max plugins


Gość Adanedhelus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adanedhelus

Witam

mam pytanie:

Jakiego pluginu uzywacie do tworzenia plikow prezentacyjnych do pokazywania klientom? chodzi mi o cos w rodzaju o2c, czy tnt. tnt mi cos szwankuje, a do o2c max nie ma poki co pbcji eksportowac. chodzi mi o export do pliku i wysylanie go klie ntowiu razem z np jedno ikonkowym drobnym programikiem, ktory klient zainstaluje i bedzie mogl plik z projektem otworzyc sobie i tylko obracac dookola, zblizac itd. bedzie tam bryla bez cieni, ale sam material bediz widoczny. znajomy robi takie efekty, tylko, ze on pracuje w innym programie, a nie chce mi sie tego uczyc. wolalbym miec w maxie taka mozliwosc. pozdrawiam i dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Teraz jest sporo stron internetowych gdzie możesz wrzucić swój model wraz z teksturami i klient wchodzi po prostu na twój model na tej stronie i może go sobie obracać i przybliżać itp.

 

Tylko nie wiem jak tam jest z dużymi modelami no i jak jest z materiałami, o ile dobrze pamiętam to materiały wyświetlały się ładnie ale oczywiście nie w pełni odwzorowywały te po renderze w VRay'u.

 

Przykład: https://sketchfab.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adanedhelus

No to wszystko znam. Polecalbym sprawdzic mozliwosci np o2c. Nie ma to jak wyslac klientowi pliku, ktory otwiera i obraca sobie jak chce modelem. Zadne wizualizacje nie dadza tego samego, pomimo, ze beda z cieniami i kepiej odwzorowanymi materialami. Mowiac krotko o2c to jest to co bym chcial, ale nie moge znalezc pluginu do maxa. tnt exportuje razem z html i folderem z "danymi" i otwierasz w przegladarce, ale tutaj jest wlasnie wiecej plikow i to mi nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności