Skocz do zawartości

Łazienka


szeyker89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy ta terakota nie jest za mała ? Bo kojarzę chyba tą kolekcję kafelków (przez ten brązowy kafelek z kwiatami) i mam wrażenie, że na podłodze są one za małe (w sensie wymiary w cm nie takie jak orginał) :) ?

 

I osobiście bym podciągnął kolory w postpro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to tu jest zachwiana proporcja w tym pomieszczeniu trudno się połapać jak jest wysokość tego pomieszczenia na oko wygląda że to pomieszczenie nie ma 2,2 m. Lampki popraw w postprodukcji lepiej nadawa efekty świetlne w niej

Edytowane przez skalpel3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]92154[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]92155[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]92156[/ATTACH]

 

Po delikatnych poprawkach. Wymiary glazury i terakoty zmienione: http://www.tubadzin.pl/pl/kolekcje/inspiracje/life.html/kID/2/Modern_Wood/

Pomieszczenie ma wysokość około 240 cm nie wliczając w to podwieszenia. Mam nadzieję że teraz lepiej to wygląda.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw kamerę masz strasznie zdeformowane ujecie ściany ci się przewracają i jest za duży fov, stad to zachwianie proporcji, pierwszy mankament wyeliminujesz przez dodanie do kamery moda camera correction, co do drugiej sprawy to najlepiej się zaprzyjaźnić z opcją clipping w kamerze pozwoli ci ona wyjechać nawet kamera za pomieszczenie dzięki ustaleniu płaszczyzny od której kamera widzi i gdzie się kończy jej zakres, ustaw sobie lens na 35 mm i fov z zakresu 50-55 wtedy będzie to zbliżone do tego widzi ludzkie oko. Płytki powinny mieć krawędzie i narożniki lekko potraktowane chamferem, dwa popraw ich materiał płytka przez ciebie pokazana jest z połyskiem błyszcząca :) dekor który pokazałeś ma lekko przetłoczone te wzorki kwiatów także dobrze będzie użyć mapki normal na nim aby nie wyglądał płasko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze w kwestiach wizualnych. Wydaje mi się ze umywalka nie ma odpływu, ale może mi się wydaje. nie mniej jednak patrząc na nią brakuje mi go nawet jeżeli go nie widać z tytułu ustawienia kamery. Dobrze byłoby zachować ciągłość fugi na blacie. dość brzydko to wygląda, przynajmniej jak dla mnie. No i jeszcze trochę niepokoi mnie kąt rozsyłu światła przy tych spotach...chyba jest za duży dlatego powstają cienie na ścianach których w rzeczywistości chyba by nie było. Dla spotów max kąt rozsyłu światła z jakim się spotkałem to 60st. U ciebie będzie ze 170st. no ale może takie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności