Skocz do zawartości

Brazil problem z antyaliasingu


podniemnem

Rekomendowane odpowiedzi

mam Brazil 1.0 nie wiem co sie dzieje ale nie dziala mi antyaliasing:) serio...

w glownym oknie rendera zakladka:Brazil image, texture filtering mam odchaczone np. area, lub inny i nic antyaliasingu ni ma. zwiekszanie radius (w przypadku area) nic nie daje. nie wiem czy musze cos jeszcze zaznaczyc czy mam brazila walnietego?

ps wiem, ze to bardzo lamersko wyglada ale co ja poczne.

z gory dzenks za odpowiec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość User190

Hehe... kiedyś to mi się nawet chciało na takie pytania odpowiadać, ale jak widzę, że ja się męcze i piszę coś dla takich, którzy zaczynają, a oni do tego nie dopcierają to czuje się troszkę zniechęcony..

Poza tym w manualu jest tyle informacji... eech....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopcy jak chcecie sie dowartosciowac to sobie znajdzcie psychoanalityka a nie pastwcie sie nademna. a moze bylo tak ze musialem cos zrobic na wczoraj i nie mialem czasu bo mialen na glowie jeszcze dziesiec innych problemow. jak nie chcecie odpowiadac to nie piszcie NIC a pozatym nie wiem czy zauwazyliscie ale powiedzialem troche wyzej dzenks chlopy za pomoc (czytaj wiem juz co i jak i wiecej pomocy nie potrzebue) a wasze teorie na temat mnie (w pottekscie czytaj jacy my jestesmy wspaniali mnie nie interesuja)

no to tyle! potraktujcie ten watek jako zamkniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Chłopcze uspokój się... :/ gdybym chciał się dowatrtościować to zmieszałbym CIę z błotem... to jest kulturalne forum, friendship ruleZzzz.. ale nie należy zapominać, ze w każdym dziale jest coś takiego jak wyszukiwarka - wystarczyłoby, żebyś wpisał tam antyaliasing a gwarantuję, że znalazłbyś odpowiedź na swoje pytanie..

A co do odpowiedzi - zawsze sobie posta można nabić.. :P Odpieram zarzuty nt. pastwienia się nad Tobą.. takie życie - trafiło na Ciebie, bo to kolejny podobny post z takiej serii, typu jak co pstryknąć.. Przepraszam, jeśli zraniliśmy twe uczucia i poczucie własnej wartości - wybacz, ja nie chciałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podniemnem _ .. podteksciles sobie ostro.. hehe

nie lekaj sie, czytaj tutoriale. Wydaje mi sie ze przed weisciem na forum przydaloby sie przeczytac ci choc raz tutki o brazilu.tego moze na 2 godzinki czytania jest.

Przeczytasz, to sam zobaczysz jak niskich lotow to pytanie.

I nikt tu nie wartosciuje tylko opadaja rece jak pada takie pytanie

czlowiekowi sie nie chce na forum wlazic

 

 

PS: poczytaj o parametrze Jitterrrr w AA. Ta wiedza napewno Ci sie przyda

jest taki sliczny o tym tutorial. O tym jak znalesc tutoriale dowiesz sie rowniez na tym forum

 

M@ti.. mysle ze trzeba zalozyc nowy watrek, na STALE

' przeczytaj zanim zapostujesz '

a w nim podstawowe linki do tutoriali

to by rozwiazalo problem takich postow

a tym bardziej niecierpliwych chetnych wiedzy mlodych badz starszych wiekiem uzytkownikow dodatku o nazwie Braassill

 

pisss.

FotoAs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

No tak, tylko ktoś to musi zebrać - ja się póki co nie podejmuje, bo mogę coś pominąć, ale jak znajdę czas to posklejam wszystkie linki w jedną zgrabną całość i będzie git :) Gorzej, jak jakieś ważne pominę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotoas i M@ti - hmm wiecie co to tego nie ograniczy ... z tego sami widzicie jak to jest ze kto chce to znalesc to i tak znajdzie a kto nie to byly przeciez takie przypadki ze nawet nie umieli zauwazyc przyklejonego watku post wyzej od swoich ;) jedynie bedzie latwiej bo zamiast sie rozpisywac to opieprzyc i dac linka to FAQ ...

 

Podniemnem - sory ze robimy burdelik w twoim temacie ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do odpowiedzi - zawsze sobie posta można nabić.. :P

M@ti to ty zawsze przekladasz ilosc nad jakosc?

ps tworzycie z Fotoas niezly duet.

 

... ale dobra zeczywiscie z tym brazilem poszedlem na latwizne i publiczne sorki. a pozatym lepiej sobie posty nabijac na konkretnych tematach zwiazanych z 3D a nie na wzajemnych fuckach.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Fotek - Mów za siebie Misiaczku ;) :p

podniemnem - nikogo publicznie nie f**amy :) dzięki twojemu postowi powstała inicjatywa, więc można powiedzieć, że przyczyniłeś się do powstania bazy linków do brazila (jeśli takowa powstanie :).. i tym optymistycznym akcentem proponuję zakończyć ten OT, jeśli ktoś się pisze na zebranie linków w jedną całość to niech to w końcu zrobi - jak się nikt nie znajdzie to się poświęce :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności