Skocz do zawartości

Physique


thud

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

remi wiele do zyczenia ? podobno moze iteration ustawiac tak ze nawet jezeli nie masz 2 identycznych konczyn 2 polowka znajduje swoje odpowiedniki nie nieszczac ani wag ani obszarow deformujacych siatke. Ale nie moge zagwarantowac tego bo maxa 6 nie mialem okazji przejzec doglebnie ;|

 

mikeb wydaje mi sie ze napewno sie jakos da musisz oblukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remi- No patrz a ja raz dla testu odbiłem "trzydziestkę piątkę" i efekt był bezbłędny. Przy gęstej siatce bardzo ważne jest dobranie dobrego "marginesu błędu" (chociaż to oczywiste więc średnio wiem co mogłeś robić źle).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikeb dam Ci tipsa jezeli nie potrafisz zrobic sam szkieletu to kozystaj z biped + skin = najlepsze rozwiazenie :O

 

remi jezeli z jednej strony nasrales vertexami jak gnojem po polu a z drugiej strony miales 10 vertow to dziwne ze nie zlapal ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkielet potrafie zrobic:>, ale postanowilem nauczyc sie CS'a, a jak korzystam z biped + skin to komp prawie sie wiesza (PIV 2,4gh!!), tzn nie wiesza sie ale strasznie muli, trzeba czekac piec sekund na kazda reakcje :)

ale mimo to dzieki wielkie za rady

 

pzdr mikeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remi jezeli z jednej strony nasrales vertexami jak gnojem po polu a z drugiej strony miales 10 vertow to dziwne ze nie zlapal ;o

klicek, co ty gadasz. model był idealnie symetryczny!

próbowałem róznych ustawien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Physique co to jest?:) wiem ze to glupie pytanie czytalem dzisiaj o tym w helipie i postanowilem to znalezc na forum ale nic o tym nie ma(na forum) do czego to mniej wiecej sluzy? z helpa jakos malo wynioslem tzn nauczylem sie jak to stosowac miejwiecej. ale nie wiem po co to jest? MikeB sorki ze wtracilem sie do twojego watku ale zakladac nowy to chyba bezsensu:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności