Skocz do zawartości

Ostatni człowiek na ziemii: Eutanazja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kolory jakie wprowadzone zostały do pracy,kolor nieba podoba mi się (choć niecierpię różu i jego odcieni),ale są one w porządku; ale ten "ostatni" coś dziwnie wygląda;postać jest wprawdzie widoczna ale jak dla mnie jest mało wyrazista...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,teraz dopiero zaczyna ta praca nabierać klimatu właściwego,tło jest już bardzo ladne choć chmury po lewej wyglądają jak tuman kurzu po przejeździe pojazdu bijącego rekord prędkości,kwestia obecności horyzontu jest niejasna dla mnie...

poza tym wszystko zaczyna naprawdę ładnie wyglądać i te smaczki świetlne malutkie na łózku mi się podobają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomur, ta wersja ostatnia jest ciekawsza. Generalnie rzucanie na calosc 'color balance' raczej splaszcza obrazek. A tak wyszlo fajnie 'malarsko'. Tzn sama korekcja kolorow to blogoslawienstwo przy DP, ale lepiej robic to lokalnie. Moze skup sie na czlowieku, troche go mocniej "zdefiniuj" tu i owdzie. Zarowno jesli chodzi o anatomie jak i gre swiatel, kolory. Bo troche malo istotną role odgrywa na obrazku w obecnej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze !!

 

@smart - Co do chmur to podrysowuje je jak całkiem nie mam siły. Ale na pewno się na nich trochę bardziej skupię bo przyciągają trochę wzrok.

@leander - Mozliwosci PS jezeli chodzi o modyfikacje sa ogromne ale ja się w nich trochę gubię dlatego pomysł z lokalnym eksperymentowaniem mi sie podoba. Co do rozmiaru obrazka to robie go troche wiekszego żeby mieć lepsze przedpole do ostatecznego kadrowania.

No i człowiek, ten to dopiero spędza mi sen z powiek, a zwlaszcza jego prawa ręka...

Małe zbliżenie pracka ma grubo ponad 3000 pikseli szerokości wiec to nie problem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba pewnie ze trza dokonczyc...ja radzilbym wziasc ten kadr przyblizony jest o wiele bardziej sugestywny i opusc mu reke bo jakos tak dziwnie wychodzi bardziej naturalnie bedzie jak bedzie siedzial taki prawie zamrozony wiec zbedny jest wszelki ruch jak na moje oko

ps. jeszcze jedna praca wchodzi do bitwy wiec do roboty :)

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyście mnie nie zrozumieli żle robić to ja chce ale sytuacja rodzinno-zawodowa skomplikowała mi się akurat w dniu nominacji. Wiec rzeczą naturalną jest że sprężyć się jest bardzo trudno.

W najgorszym wypadku bedę ciągnał obrazek w WIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi sie nistety narazie nie za bardzo podoba, brudne i nieczytelne to jest jak dla mnie ;/, a i temu last humanowi cos z anatomia jest nie tak, cholernie szerokie barki ma i ta reka jakos tak dziwnei z ramienia wyrasta [jego lewa], po za tym neibo fajne kolorki, wykonanie juz do mnei nie przemawia........ pozdr.peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności