Skocz do zawartości

Początki Zbrusha


thecrev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam już od dłuższego chciałem zająć się Zbrushem jednak brakowało mi jakoś motywacji, Bardzo spodobał mi się wątek Indiana nabrałem większego zapału i w końcu wziąłem się do roboty.Pierwszy raz odpaliłem zbrusha i tak poznając narzędzia powoli rzeźbiłem, Model zrobiony w półtorej godziny, mam nadzieję że motywacja mnie nie opuści i zamierzam wrzucać do tej teczki kolejne wypociny.

 

Modelowane z kulki tak jak wyżej napisałem w półtorej godziny, na początku nie wiedziałem co robię ale pod koniec przypominało mi to orka, jeszcze nie wiem jak dodawać zęby itp rzeczy ale mam nadzieję że z czasem się tego nauczę.

 

n83APf6.jpg

Edytowane przez thecrev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No yoo, jest git :) Zejdź o klika subdivów, albo daj małego dynamesza i zagęszczaj, potem dasz zremeshera i będziesz miał cud malina topo. Ogólnie robiąc w ten sposób szybciej jest złapać baze u mnie, może u ciebie będzie podobnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek polecam to:

 

http://pixologic.com/zclassroom/homeroom/#getting-started

 

Nie musisz oglądać wszystkiego. Ważne, że zaznajomisz się z Dynameshem, Zremesherem, Transposem i ewentualnie jeszcze Insert Meshem. Tyle na początek wystarczy, a będzie Ci się łatwiej pracować, za te tutoriale nic nie płacisz, więc głupio było by nie skorzystać.

 

Jeśli nie wyświetla Ci się filmik z Zremesherem to zobacz to:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używam na razie refek , robię to co mi na myśl przyjdzie, ale trzeba będzie się w końcu nauczyć poprawnej anatomii, co do zębów zamierzam je dodać jak ograne co i jak, dzięki za wskazówki zaraz zobaczę ten pędzel "move elastic".

Edytowane przez thecrev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tak czasami popędzlować bez sensu może coś ciekawego wyjdzie, kolejny concept tym razem jednak zacząłem od rysunku a potem dopiero Zbursh, chciałem sprawdzić też jak wygląda paint tool w Zbrushu i powiem nawet że mi się spodobał ,chodź i tak nie ma to jak PS i textury. Pewnie niektórzy zauważą inne zęby w modelu jest to spowodowane tym że przepadła mi praca i musiałem modelować je od początku.

 

jPDnXIN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności