Skocz do zawartości

Teczka 3D: yazjack


Gość yazjack

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yazjack

Witam forum. Wysoki poziom mnie przeraża, ale wrzucam swoje wypocinki. Zabawę z 3D zacząłem jakieś 3-4 lata temu. Pracuję w Blenderze, obrazki są renderowane w Cycles (za wyjątkiem zegarka i tunera, to LuxRender) a postpro ogranicza się do narzędzi Blendera.

 

wip_19.jpg final_huge_scupt.jpg denon1911_4.6k.jpg

compo_1.jpg final_2.jpg render_3.jpg final_wignette.png

Edytowane przez yazjack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Spoko pracki ale moim zdaniem brakuje im trochę soczystości (może jednak więcej postpro by się przydało? Rozjaśnić co nieco, podbić kolory). W ujęciu z wozem pancernym rozmyta tekstura podłoża strasznie psuje ogólne wrażenie. Render tunera mógłbyś wykadrować lepiej (po co tyle przestrzeni z prawej?) Białogłowa na grzybach niszczy ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yazjack

Endemi: No właśnie męczę się z tym, że brakuje "mięcha" w pracach. Pewnie masz rację z tym postpro, mam tutaj spore braki. Pewnie mój brak cierpliwości też nie pomaga ;) (jak widać po podłodze hangaru w APC)

Blesik: zaraz tam podtekst, siedzi sobie dziewczę i niebo podziwia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak dużo cierpliwości nie jest potrzebne :p Weź sobie na początku odpal photoshopa albo gimpa i pobaw się krzywymi oraz balansem bieli. Na początku ciężko jest wyczuć te narzędzia ale obierz sobie jakiś mały cel: np. skórę swojej modelki z maślaka i bawiąc się tymi dwoma parametrami celuj w wygląd jak najbliższy rzeczywistej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość duaa

"Budynek charakteryzował się bardzo nowoczesną bryłą. Nie bez powodu Szkoła Pilotów w Świdniku uważana była w tamtym okresie za najnowocześniejszą szkołę pilotów w Polsce. Na wysokim parterze, na lewo od głównego hallu (północna część budynku), znajdowała się sala wykładowa, kancelaria i gabinet dyrektora. Na prawo, w południowej części, kuchnia, jadalnia i świetlica. Na piętrze pokoje uczniów, instruktorów oraz ambulatorium. Umywalnie i toalety znajdowały się na obu kondygnacjach. W piwnicy znajdowały się pomieszczenia dla służby, kotłownia, i skład opału. W części centralnej piwnicy, dokładnie pod głównym wejściem do budynku, pod stropem o grubości 70cm, znajdował się schron przeciwlotniczy." - http://www.historia.swidnik.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności