Skocz do zawartości

kodeki - problem


kozioo

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnego pięknego dnia (wczoraj) przy próbie sklejenia z serii jpeg'ow animki (na bitwe :>) w całość (Xvid) wystąpił błąd. Zakląłem szpetnie pod nosem i sprobowałem jeszcze raz. To samo. Procedura konwencjonalna - reset i probujemy jeszcze raz. Dalej ten sam błąd. Sprobowałem z innymi kodekami - tez błędy - obraz albo pocięty i poprzesuwany, albo w ogole nie daje się odtworzyć. Kicha. Odinstalowałem wszystkie kodeki, pozostałości po nich wywaliłem ręcznie. Po zainstalowaniu nowego FFDshowa sytuacja sie nie zmieniła. Zakląłem jak marynarz pływający na transatlantykach.

Oczywiście próby użycia Xvida, czy innych kodekow (nie wszystkich, ale tych najpopularniejszych) przez inne aplikacje równiez sie nie udają. Jakis czas temu miałem juz ten problem, ale akurat nadchodził czas na format dysku wiec nie było problemu. Tym razem zależy mi na tym, zeby obeszło sie bez formatowania.

Ktoś ma jakies propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hnmm ciezko cos poradzic ja bym (ale pewnie juz to robiłes ) odinstalował all kodeki i wyczyscił rejestr następnie zainstalowac inny pakiet kodeków i sprawdzic jedyne co mi do głowy przychodzi kiedys tez mi sie to zdazyło i jakos sobie poradziłem ..................a i service pack 2 do XP daje zwałe z jakimis kodekami wiec jak masz to moze tez byc powodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany - 100krotne dzieki dla Pawła. Okazało sie ze kodeki działają bardzo dobrze, a wina leży po stronie... rozdzielczosci klatek. żaden z wymiarow nie moze byc liczbą nieparzystą. No to renderujemy animke testowa na bitwe raz jeszcze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności