Napisano 6 Luty 201411 l Cześć! Moja pierwsza praca na tym forum. To się oficjalnie witam: dobry wieczór! Z okazji 100. rocznicy wybuchu Wielkiej Wojny robię samolot z tego okresu. Brytyjski lekki bombowiec AirCo DH 9. Siatka w Modo. Z gotowych siatek jest twarz pilota. Reszta moja.
Napisano 7 Luty 201411 l Bardzo fajny model na rocznicę wybuchu wielkiej wojny. Teraz tylko czekać az to wkąponujesz w ciekawe tło:)
Napisano 7 Luty 201411 l Autor Dziękuję! Tak, kliment, teraz tekstury. Ale wcześniej UV i to na kilku planszach w duże rozdzielczości. Scenę chcę zrobić typu "ciepłe francuskie niebo z lekkim zachmurzeniem" :-)
Napisano 7 Luty 201411 l Autor polecę dwie po 4096px nawet :-) Kliment, od dawna podziwiam Twoje prace. Tym bardziej dziękuję za dobre słowo. Mam kilka pytań przy "materiałoznawstwie". Nie wiem jak mocno zrobić błyszczący materiał siatki pod mapę zmatowienia (specular map). dziękuję
Napisano 7 Luty 201411 l Na sucho trudno odpowiedzieć bo nie wiem jaki efekt końcowy chcesz uzyskać, w każdym razie masz cały zakres szarości aż do bieli :D
Napisano 16 Luty 201411 l Autor Pierwsze rendery. Nie robiłem poważniejszej post-produkcji. Na razie chmurki. Na mocniejsze poprawki przyjdzie czas.
Napisano 16 Luty 201411 l Git. Jedyna uwaga do ostatniego rendera taka że przy całkowitym zachmurzeniu jest za mocny cień ;)
Napisano 17 Luty 201411 l Autor Kliment, dzięki. Jeszcze trochę popracuję. Powiedz mi, proszę, dlaczego właściwie mają być dwie bitmapy po 4096px a nie jedna 8k, albo 16k. Łatwiej to ogarnąć przy teksturowaniu i mapach specular oraz bump. dzięki
Napisano 18 Luty 201411 l Oczywiście może być jedna, jeśli tylko komp zniesie takie pliki to jak najbardziej! ;)
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto