Jump to content

ostwid1985

Members
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About ostwid1985

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Super praca, aż dech zapiera!!!!
 2. Bardzo fajne tekstury tego neorenesansowego budynku i kolorystyka. Możesz coś więcej pokazać z neorenesansowego projekt?
 3. Tak to wygląda. Jednak jest trochę poprawek na wieżach, które pewnie będzie trzeba zmniejszyć, bo jednak są za duże do reszty grodu.
 4. Reynevan kusisz kusisz:) Jeżeli starczy mi czasu to pozamieniam dachy:)
 5. Tym razem ukończyłem pracę nad budynkiem gospodarczym, w którym znajdowała się prawdopodobnie kuchnia wraz ze stołówką dla wojska. Powoli zbliżam się do końca prac modelowych i rozpocznę teksturowanie:) Nareszcie.....
 6. Witaj illusion. Dzięki za pozytywne słowa:) Jeżeli chodzi o studnię to pewnie będę jeszcze poprawiał dachówkę, bo jak na razie każdy dach w tym projekcie spędza mi sen z powiek i nocami spać przez to nie mogę, myśląc jak tu w bardzo fajny i prosty sposób odtworzyć dach, nie produkując miliona polygnów, a żeby był w miarę lub bardziej realistyczny:) Nad teksturami jeszcze nie pracowałem, ale chyba już pora zacząć bo kończą mi się rzeczy do modelowania. Unwrap jeszcze nie gotowy, muszę przemyśleć jak go podzielić na te wszystkie chałupy nie produkując znowu miliona tekstur. Myślałem o wypaleniu, każdego domku, płotu, wieży osobno, aby cienie na budynkach były bardziej realistyczne, ale obawiam się że wtedy aby zachować dobrą jakość tekstur, zrobi mi suę na jeden domek przykładowo od 2-4 tekstur 2048x2048. Więc jak na razie czeka mnie ostre główkowanie nad tym:)
 7. Dawno czegoś nowego nie wrzucałem, ale nie znaczy że nic nie robię. Na dzisiaj taki mały przedsmak prawie już ukończenia kolejnych budynków i modelowania.
 8. Animacja FOL'AMOR wiecie może jaką techniką została stworzona?
 9. ostwid1985

  Unity3d

  Witajcie. Mam mały problemik, muszę zrobić formata swojego komputera, ale nie wiem jak odinstalować unity3d pro z licencją, jak postepować abym nie miał poźniej problemu z ponowną instalacją. Czy możecie mi pomóc w tej spraiwe, jak krok po kroku to zrobic?
 10. Kolejny element zamku. Tym razem jest to studnia. Trochę pobawiłem sie podczas tworzenia belek i desek, najbardziej jestem niezadowolony z gontu, który sprawił mi najwięcej problemów. Może znacie jakieś sposoby na tworzenie nierównego gontu:)?
 11. Kolejna brama, znajdująca się w części tylniej zamku. Trochę pobawiłem się przy drzwiach modelując nierównośći na deskach.
 12. Kolejny budynek to brama wjazdowa, narazie tylko jej lewa połowa:)
 13. Grodzisko z którego wieku jest?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy