Skocz do zawartości

KeyShot -co o nim sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja nie pomogę, ale dzięki za info. Poczytam o tym programie. Nie pisałem o nim nigdy w newsach, a to chyba coś co już jakiś czas jest na rynku. Prawdę mówiąc portfolio firm używających tego softu jest mocne. To chyba bardziej do CADowych rzeczy i prototypów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie błagam przecież na stronie keyshota jest wypisane dokładnie wszystko jakie limity co i jak i było masę wątków na temat tego programu tylko nigdy nie wylądował na stronę główną.

 

//edit

 

jak wchodzisz na strone główną masz wielki przycisk porónanie wersji dlatego napisałem jak napisałem

http://www.keyshot3d.pl/porownanie-wersji-2/

Edytowane przez Azbesty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keyshot to coś więcej niż tylko taki do studyjnych fotek produktów. Takie było pierwotne założenie ale silnik dostaje coraz to więcej opcji że staje się powoli coraz bardziej takim bardziej prawdziwym ja osobiście korzystałem przez pewien okres czasu, polecam.

 

Prace przykładowe z z keyshot galleri officialnej

 

gallery-0009.jpg

gallery-0071.jpg

gallery-0074.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gruchaz

Może moja odpowiedź jest po czasie, ale powiem że próbuje każde nowe demo tego programu. Do dziś nie potrafią wyeliminować jednego makabrycznego błędu w cieniowaniu, który dyskwalifikuje ten program. Zgłaszałem ten błąd, ale zignorowali to. Nawiasem mówiąc żaden inny program renderujący nie popełnia tego błędu. Dopóki nie skorygują tego błędu, nie polecam tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności