Skocz do zawartości

Seria 2d : macrografique


Rekomendowane odpowiedzi

Krotka seria o nazwie :

macrografique

 

#01

 

1.jpg

 

They say that with pain you can reach the stars..

 

#02

 

2.jpg

 

It's said that mouth print is as unique as the finger prints...

 

#03

 

3.jpg

 

Their mecanical eyes were unable to see the overwhelming counterfait.

 

#04

 

4.jpg

 

Deaf and blind and dumb and born to follow, what you need is someone strong to use you..

 

#05

 

5.jpg

 

Her beauty was electrical..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wszystkie zdjecia w tej serii robilem Nikonem coolpixem 990, swietny aparat a chyba niedoceniany, ladnie czyta kolor. W wiekszosci przypadkow byly to makra, fl. okolo 20 mm. Obiektyw jest staly, juz nie pamietam dokladnych namiarow, jesli chcesz sprawdzic to polecam: http://www.dpreview.com - opis wszyskih cyfrowek jakie kiedykolwiek powstaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko pm; nie mam problemów z angielskim; gdybym wiedzial, ze to idzie tez na CGtalk, a ty robisz do nas copy/paste, to nie byloby nawet pytania; opisy sa ok i pomagaja w interpretacji; czasmi jednak ludzie sila sie na efekciarstwo i klepia angielskim, który nic nie wnosi, a ludzi z boku wrecz smieszy; kiedys burżuazja i parweniusze silili się francuzszczyznę wplatając ją w polskie zdania; teraz tę rolę pełni angielski; jeśli jeszcze ma to sens gdy gadamy ze sobą w tonie prześmiewczym jak ziomale to spoko, ale jeśli jezykiem 'matrixa' chcesz wniesc klimat do tych fotek .... no to sorry, no comments :) mnie to troche bawi.

 

co do prac to sa luzik, gratuluje pomyslów; czasem troche denerwujace jest kadrowanie i klaustofobia, ale ogólnie ok; dzialaj dalej.

 

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dobrym pmyslem bylo by zmienienie tematu "Fotomontaze" na "Fotografie i Fotomontaze" w dzielae 2D ? tam mozna bylo by prosciej i szerzej ...

 

a co do pracy .... ;) cos w nich jest ale mam to na koncu jezyka ... jak wylezie to edytuje i wpisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mch: biedny parweniusz chyba ze mnie bo nie rozumiem Twojego postu ani zasad do jakich sie odnosisz, w rulingu do tego dzialu tego nie ma. IMO 2d moze tu byc bo to skonczona praca a nie WIP, btp podzial na tym forum odnosnie projektow jest lekko niejasny ale chyba nie widze problemu by w finnished works znajdowany sie wlasnie PRACE SKONCZONE ;) ... BTW jesli nie masz sie czego czepiac to moze zajmij sie swoim kapelusznikiem :P nic do ciebie nie mam ale jesli masz jakis problem wobec mnie to prosze bardziej otwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności