Skocz do zawartości

Zestaw do 3D oraz CS


lichu10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tak się zastanawiam żeby poprosić szefa żeby mi kupił nowego kompa. Do czego? Do 3D (wizualizacje architektoniczne ext i int) oraz PS, Illustrator etc. W zasadzie mój obecny komp wystarcza mi do pracy PS, IL i ogólnie pracy. Ale wiadomo zawsze można mieć lepszy sprzęt zważywszy że będę niedługo robił projekty 3D o których wspomniałem. Szef preferuje DELLa więc pomyślałem o:

 

http://www.dell.com/uk/p/xps-8700/pd?oc=cdx8704&model_id=xps-8700

 

Ale zastanawiam się czy wystarczy. Mam też monitor: Dell u2713hm (chcę mieć co najmniej 2) i tutaj pytanei czy da się te dwa podłączyć do wspomnianego wyżej komputera. Bo obecnie mam takiego kompa DELL All in One - mocna maszyna dość na i7, ale konstrukcja wymusza zastosowanie niektórych komponentów jak w laptopach, np. karty graficznej. Obecnie mam 1 wyjście HDMI które nie obsługuje tego monitora w pełni (zamiast UHD mam tylko FHD). Więc zależy mi na tym żebym mógł wyposażyć moją nową maszynę w conajmniej 2 monitory a w przyszłości może 3 (UHD).

 

Co Wy na to? A może iść w jakieś Xeony? Szef nie będzie narzekał na budżet...

 

PS. Jeśłi chodzi o rendering to takich komputerów jak mój (All-In-One Dell na i5 i i7) w biurze mamy z 20 więc myślę o skonfigurowaniu małej renderfarmy do nocnych renderingów. Ja używam 3ds max + vray i to oprogramowanie będzie trzeba zakupić (podejrzewam że będzie subskrypcja).

 

Dzięki za podpowiedzi ;)

 

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności