Skocz do zawartości

Zima w AM


gaspar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobra robota:) ładna animacja Stana, myślę że udało ci się b.dobrze zmieścić w tylu klatkach.

 

mam wrażenie że jeszcze nie zamknąłeś tej animacji na gotowo więc miałbym może ze dwie uwagi, pierwsza to taka iż kratki są dosyć ciężkie i chyba dłużej powinna być ona pochylona ku przodowi (sugeruje to środek ciężkości tej kratki oraz miejsce chwytu rękami), w tej chwili odskakuje jak odklejona, nie czuć jej masy, w przeciwieństwie do Stana u którego dobrze to odwzorowałeś.

 

druga uwaga to wymach rąk przed skokiem, puki co wygląda bardziej jak pose to pose, gdybyś poprawił wymach rąk aby dłonie szły bardziej po łuku, oraz zlikwidował zatrzymanie rąk tuż przed wymachem w górę, było by zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa ścieku miała właśnie tak odskakiwać i nie ważyć za dużo, bo posać to kawał chłopa któremu się śpieszy. Przesadziłem trochę z ilością ruchów w limicie klatek :/ Poza tym miałem problemy z powtarzającym się ruchem rąk, nie wyglądało to za dobrze. Faktycznie w pewnym momencie jest problem ze spacingiem który przeoczyłem. Animacja zdecydowanie nie jest gotowa trzeba by tak przynajmniej jeszcze jeden polishing pass i zmienić nieco końcówkę. Ale terminy w szkole gonią i zabiorę się za to chyba dopiero na 6-7 kursie.

 

Dzięki za uwagi i pozdrawiam.

Gaspar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowa obserwacja ;) Tyle, że nie brakuje siły lecz czasu. Wyszło złe zaplanowanie i przez połowę czasu który powinienem polerować animacje zmarnowałem na staging. Taka nauczka na przyszłość. Oba shoty wymagają jeszcze tak po kilkanascie godzin szlifowania na każdy żeby było bez zgrzytów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności