Skocz do zawartości

Nowa odsłona Viz-People


vizpeople

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono :)

 

Miło mi poinformować że nasza witryna oraz sklep internetowy przeszły głęboką metamorfozę.

Zasadniczo zostały zbudowane od podstaw na zupełnie nowym CMSie.

 

Zapraszam od odwiedzenia oraz do wyrażenia swojej opinii.

Pozdrawiam

AG

 

 

xVJ4VH9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jest fajnie zresztą przy takiej zawartości to ciężko żeby było źle;) ale mnie np. drażnią trochę niektóre animacje np. na produktach po najechaniu, Może wystarczyłoby coś delikatniejszego i nie podublowane(w tej chwili lupa plus skalująca się ramka to sporo).

Mat

PS. Delikatnie się przypominam w sprawie maila jeśli AG to AG ale pewnie sporo teraz poświątecznego rozgardiaszu więc luz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że trochę przebajerzona strona. Less is more (w e-commerce).

 

Druga kwestia to brak RWD. To już przecież standard. Dziwi to zwłaszcza, że szablon (Lotus Flower z Theme Forest), z którego skorzystaliście jest w RWD. Tak więc ktoś wdrażający musiał spieprzyć sprawę.

 

Przydałyby się zdjęcia produktów zawartych w paczce bezpośrednio w karcie produktu, a nie w samym PDF, jak to jest u konkurencji, np. model+model, CGAxis, evermotion.

 

Fajnie wyszło, choć to tak naprawdę darmowy WP + darmowy woocommerce + szablon za 55 $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzumakishadow - Dzięki uwagi, mail za chwilę poleci. :)

 

Lesiu - Również dzięki za uwagi. Responsive wyłączyłem (guziczek w opcjach templetki), osobiście nie lubię responsive designu, może kiedyś do niego dorosnę :) Poprzedni skrypt również był darmowy (Joomla + virtuemart), całość obsługi strony wykonuję sam, więc wybrałem rozwiązanie z największą dostępną dokumentacją i możliwościami rozbudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności