Skocz do zawartości

Postac 3D:drict


thud

Rekomendowane odpowiedzi

witam, rozpoczalem postac potwora, ktora bedzie wykorzystana do animacji, i mam pewien problem:

jakie moze miec zakonczenie (tzn konczyny) ten potwor??, nie wiem czy ide w dobra strone bo chce zrobic mu takie konczyny jakie ma gollum w "LOTR"

 

twarz oczywiscie nie jest jeszcze skonczona, ale musze wiedziec mniej wiecej jak cala postac ma wygladac ;mam swoja "wizje" ale chcialbym sie poradzic Was,

moze ktos zapoda jakies referki innych potworow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajny ten monster. jakie sa twoje zamiary? Odrażający, czy taki jakby delikatny? Bo teraz to jakos mnie nie przestraszył :) Jak walnieś jakąs fajną texturke to bedzie git. A co do konczyn to proponuje takie w rodzaju aliensa, czyli długie, troche kanciaste palce, najlepiej 4. To tyczy się dłoni oraz stóp.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze! po namyśle myśle ze lepiej by wyglądał tak:

http://www.cale.com/brom/images/monster.gif

chodzi mi o całość bo np: duże uszy nie pasują do drobnej postaci (chyba, że komiks albo model dla jaj) po za tym mógłbyś zasiać na nim gęste futro (rude albo białe) albo chociaż małe skąpe kępi owłosienia (nie wiem co lepsze). no to tyle

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...

 

no coz. ja wtrace swoje trzy grosze.

co do designu sie nie czepiam bo to malo istotne (np uszy ktore mi akurat pasuja i nie zgadzam sie zupelnie z tweety) natomiast czepie sie kilku detali.

pierwsza sprawa to oko. zly kat. w ten sposob w jaki jest to teraz wymodelowane albo koles bedzi emusial chodzic ze spuszczona glowa albo bedzie patrzyl caly czas w niebo. bedzie to poprostu glupio wygladac.

takich detali ktore mi sie jeszcze nie podobaja jest kilka. ogolnie kosci policzkowe, albo np zuchwa.

szyja, korpus slabiutki.... bardzo slaby. rozumiem ze to poczatek ale sama bryla jest juz slaba.

ogolnie klania sia anatomia porownawcza.

 

tyle odemnie.

pozdrawiam

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, bede poprawial to o czym napisaliscie, choc:

->tweety- on ma sie szybko poruszac i zwinnie, wiec nie bardzo moze byc taki potezny jak ten z rysunku :)

->P. -umieszczam obrazek ktorym sie sugerowalem, ale nie zalezalo mi na IDEALNYM odwzorowaniu go

i moglbys wytlumaczyc o co chodzi ze bryla jest slaba, bo chetnie wzialbym sie za poprawe a nie wiem w czym rzecz (korpus juz zmienilem)

...i... bedzie w animacji wykorzystany wiec na szczegolach sie nie skupiam bo moj sprzet nie wytrzyma..

i dzieki za koment.

pzdr

 

 

EDIT: zabieram sie za zmiany szyi i korpusu "czyt. zaczne jutro od nowa" (uwidocznie mu obojczyki miedzy innymi i zrobie jednak korpus troche bardziej szczegolowy bo rzeczywiscie drazni brak detali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności