Skocz do zawartości

Dwa rysunki - ołówek


Paul_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam dwa rysunki do zjechania przez was (miłej zabawy) Perwszy- nabazgrałem to z nudów w zeszycie od neimieckiego(co widać)Juz zauwazyłe ,ze perspektywa jest zwalona ,poza tym np. łuk kolumny za wieżą wchodzi za inna ,która jest dalej. Dodałem w Ps efekt socczewki ,ale nie za bardzo mi wyszedł-bo chyab go ne iwidac.

co do drugiego rysuneczka to nic szczególnego,szkice mechów -w sam raz do wysmiania.

Jakosć niestety niska ,o limity na forum sa chyba tylko po to by zniechęcic do wrzucanai obrazków ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ładnie, że napisałeś klasę, imie nazwisko. Mogleś jeszcze podać adres i numer konta.

 

Rysuneczki miłe, imho nic specjalnego. Nie musisz się samokajać na wstępie i udawać skromnego, bo i tak to ci nie wychodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mechy mją moim zdaniem jakby za duży łeb, mam wrażenie ze on sie zaraz przewróci, tak jakoś bez równowagi,z zeszytu fajnie, teraz pokolorować na kompie, ale troche na ziemi za dużo tych gruzów, jakoś ołówkiem to mi sie rozmazuje w oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy mawiaja, ze szkola zabija, a tu takie ladne rysunki w jej murach powstaja ;)

Ta scena z wisielcami - pomysl ciekawy, ale co do techniki nie przepadam za takimi walorowymi przecierkami, wole konkretniejsza kreske lub zdecydowany walor, a tak to sie brudno robi. Za to latwo bys mogl ta scene w kolorze w PS-ie zrobic z tym podkladem. Mechy fajne, zrob w 3D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności