Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ford Focus


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sposob jest prosty:)

 

1.zwykly dlugi plane

2. obracasz go o 45stopni.

3. uzywasz funkcji array i tworzysz ze 50-100 kopi o rownych odleglosciach

4. sklejasz je razem

5. dajesz mirrora i masz:D

 

Nie wiem czy zrozumiale napisalem i czy wogole oto ci chodzilo. robilem tak z moim bmw. pozdro

 

ps. fajny samochodzik;) wogole na forum duzo autek jest. w sumie jest to zlożona, najfajniejsza rzecz do modelowania i duzo sie czlowiek potrafi nauczyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra te szyby do prostowania oczywiscie, wszystko robilem na szybko, moze wieczorem wrzooce poprawki.

 

a grilla zrobilem inaczej :D

 

zwykly plane 40x40 obroocony o 45' splaszczony, zrobilem inset polygonow, usunalem je i niepotrzebne edge, potem extrude i bend na wygiecie ale FDD tez mozna :)

 

pozdrawiam i prosze o komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej nie lam sie!!! rob dalej tez mialem takie zdanie jak robilem pierwszy pojazd. bmw to moj trzeci i tez nie jest doskonaly. Na bledach sie czlowiek uczy:) nie poddawaj sie. ja postanowilem dzielic sobie obiekt na poszczegolne czesci i jak cos nie wyjdzie to kasuje ta czesc i poprawiam. niby to dobre rozwiazanie, a tak naprawde jak sie dobrze nie zrobi to pozniej ciezko wpasowac ze soba elementy. posciwczylem to troche i juz jest lepiej. Moze tak tez sproboj. zobacz sobie moje subaru w finished works (tak wygladal moj pierwszy samochod) i nie jest rewelacyjny:D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Kome nie poddawaj sie, jak i ja sie nie poddalem ;). Dzisiaj przerabialem od nowa ta Audice co robie. Juz wczoraj mialem chec wylaczyc maxa i usunac scene poprzez shift+del, ale sie powstrzymalem. Zrobie to autko, chocby mnie krew miala zalac :). A twoj Focusik podoba mi sie :P. Nice modeling :).

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności