Skocz do zawartości

Praca 3D: Zachód


Furby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm nie ma nic do krytykowania:P a na dodatek to nieco sie wzburzylem :P wez nie zarzucal forum swoimi nazwijmy to "testami" . Wez zrob cos porzadnego i poagadamy a nie pokazuj kazdej pracy ktora ci wziela po 2-3 h widzac po odstepach miedzy postami...posiedz okolo tygodnia a na pewniaka bedzie cos dobrego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że strasznie się namęczyłeś ;>

Skała czy brzeg w ogóle własciwie materiału nie ma, drzewko pewnie standardowe z maxa.... ;P

Przy zachodzie słońca nie jest aż tak ciemno, poza tym tarczę Słońca widać!

(nie wygląda na to żeby było zamglone sądząc po horyzoncie)

Krzywizna Ziemii też chyba trochę przesadzona!

 

Ogólnie mi się nie podoba! Wejź się do pracy i włóż w to trochę serca!

Zacznij modelować coś bardziej szczegółowego i wrzuć wtedy do WIPa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny klimacik:) przydala by sie jakas trawa:)

piotrze ty zwierzaku ja wiem ze po tym to sie klimaty robia ale nie tak oficjalnie :D

co do pracki to fakt troszke wiecej szczegoulow bo troszke lad lyso wyglada ale woda jest niezla

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesle Ci moja fotke zachod slonca i tak dla porowniania oraz do wykozystania..do tej pracy te palmy ( lipa ) ...lepsze byloby drzewko i laweczka( taka stara )..jak bedziesz chcial wieksza rozdzialke i lepsza jakosc to przesle Ci na emaila pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam, jak zrobić chmury, jakby ktoś podał naprawdę po krótce jak to się robi, byłbym b. wdzięczny... :) Nie trzeba mi jakoiegoś tutoriala, tylko krótko, bo zawsze sprawdzam sam wszytskie opcje... :)

 

kap00ch: Tą pracę nie robiłem 3 godziny, tylko 3 dni... Wrzuciłem te dwie prace niemal od razu, bo skończyłem je wczoraj (chociaż wiadomo - postaram się je poprawić), a poza tym to w MAXie bawię się dopiero od ok. tygodnia... Ale dopiero wczoraj się zarejestrowałem na forum i postanowiłem wrzucić to co mam najelszpego... A tak w ogóle to nic na temat pracy konkretnego nei napisałeś, tylko, że Ci się nie podoba... - najwidoczniej to jest forum, gdzie jak ktoś coś próbuje, ale nie do końca wie co i jak, to się po nim "jedzie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności