Skocz do zawartości

Wiz: Living Room


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Ostatnio wieczorami dłubałem przy wizualizacji, którą chciałbym się z Wami podzielić. Krytyka mile widziana :)

 

Soft:

3ds max + VRay

PS

 

Pozdrawiam :)

 

VizFinal1_espnwqh.jpg

 

VizFinal2_espnwqn.jpg

 

 

VizFinal3_espnwqe.jpg

Edytowane przez fiszkas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Coś z wymiarami mebli jest nie tak. Sofa ewidentnie jest nie "w skali". To samo z tymi "stopniami" do obniżenia podłogi na pierwszym ujęciu. Przydały by się listwy przypodłogowe. Światło odbite od materiałów podłogi i mebli mocno zabarwia ściany i sufit. Może zastosuj OverrideMtl. Odrobinę skoryguj kamerę w ostatnim ujęciu bo piony "nie trzymają" pionu.

Fajne materiały tkanin choć dla mnie trochę zbyt "plastikowe". Dywanik powinien mieć więcej "włosia", bo jeżeli na pomniejszonym obrazku wygląda ok., to w rozdzielczości oryginalnej robi się jednak "rzadki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z wymiarami mebli jest nie tak. Sofa ewidentnie jest nie "w skali". To samo z tymi "stopniami" do obniżenia podłogi na pierwszym ujęciu. Przydały by się listwy przypodłogowe. Światło odbite od materiałów podłogi i mebli mocno zabarwia ściany i sufit. Może zastosuj OverrideMtl. Odrobinę skoryguj kamerę w ostatnim ujęciu bo piony "nie trzymają" pionu.

Fajne materiały tkanin choć dla mnie trochę zbyt "plastikowe". Dywanik powinien mieć więcej "włosia", bo jeżeli na pomniejszonym obrazku wygląda ok., to w rozdzielczości oryginalnej robi się jednak "rzadki".

 

Dzięki wielkie :) Hmm co do wymiarów to rzeczywiście niektóre obiekty mogą wydawać się zbyt małe, ale robiłem wszystko zgodnie z wymiarami w rzeczywistości, przykładowo wymiary sofy były wzorowane na wymiarach sofy którą posiadam a rzeczywiście jest niewielka. Z zabarwieniem ścian może trochę przesadziłem, ale jest to raczej efekt postprodukcji :/

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wymiarami będę się upierał przy swoim. Popatrz na kaloryfer pod oknem. Ma on pewnie ok. 50 cm wysokości. Twoja sofa razem z podłokietnikami ma mniej więcej tyle samo i to nie uwzględniając faktu, że jest ona bliżej kamery. Jeżeli wymiary sofy są prawidłowe to jakie wysokie są szuflady w szafach pod ścianą? Spróbuj tę sofę w wyobraźni albo np w PS przesunąć pod okno i sam zobaczysz. Te schodki prowadzące do obniżenia podłogi też mają dziwny stosunek wysokości do głębokości. Wyglądają tak, że mieszczą się na nich tylko palce stopy.

Takie jest moje wrażenie "na oko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wymiarami będę się upierał przy swoim. Popatrz na kaloryfer pod oknem. Ma on pewnie ok. 50 cm wysokości. Twoja sofa razem z podłokietnikami ma mniej więcej tyle samo i to nie uwzględniając faktu, że jest ona bliżej kamery. Jeżeli wymiary sofy są prawidłowe to jakie wysokie są szuflady w szafach pod ścianą? Spróbuj tę sofę w wyobraźni albo np w PS przesunąć pod okno i sam zobaczysz. Te schodki prowadzące do obniżenia podłogi też mają dziwny stosunek wysokości do głębokości. Wyglądają tak, że mieszczą się na nich tylko palce stopy.

Takie jest moje wrażenie "na oko".

 

Tak, dokładnie sofa ma 50cm wysokości, ale mam dokładnie taką samą, jak mówiłem jest niewielka. Co do schodów to masz rację, powinny być trochę dłuższe stopnie bo obecne mają tylko 10 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności