Skocz do zawartości

Timelapse [Help]


Fadzu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po zainstalowaniu jest błąd, który mówi żeby jeszcze raz zrobić reinstalacje Zbrusha, po zrobieniu dalej to samo.

Przed tym błędem ktory prosi o reinstalacje jest ten błąd co na zdjęciach wcześniej

Macie jakiś program którym mogę nagrać Speedsclupt i go przyspieszyć (filmik)?

 

 

 

@EDIT

 

Problem rozwiazany!

 

Po prostu filmik był za długi, nagrałem teraz 30 sec i normalnie wyexportowalo (jest jakaś opcja zwiększenia czasu filmiku?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zaczeło działać bo zainstalowałeś quick time i zrestartowałeś zbrush. Rozważyłeś taką możliwośż?. Przyśpieszenie ustawiasz w menu, ustwiasz recording na np. 4 klatki a odtwarzanie na 24. Po zapisie masz sześciokrotnie przyśpieszony film.

 

Czas filmu zależy od tego jak długo nagrywasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam opcji Forward history zeby nagrywało tylko poządane operacje na modelu, zamiast wszystkich operacji. Nie dodaje muzyki w Zbrushu. Exportuje sam plik video w rozmiarze large, a dopiero potem wrzucam do edytorów filmowych. W moim przypadku jest to adobe after effect, który nie akceptuje plików mp3, dlatego wcześniej konwertuje pliki mp3 do wav w programie audacity. Mozesz wyprobowac prostsze edytory filmów - sony vegas, ulead video studio. Zabawy róznymi programami zwiększą Twoje możliwości. Nie są trudne, a jezeli będziesz miał problemy możesz zerknąc na tutorialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafikę robię od 1rok 8mies (blender, 3d-coat, After effects i Zbrush od listopada) ale to tak 10h w tyg robiłem bo matura, teraz po 5h dziennie nawalam, kiepsko czuje ze mogę więcej zrobić ale nie lubie robić modelu nie na raz. To chyba jest mój minus i efekty tego widać w każdej pracy. Ile wy robicie 1 postać? ( w godzinach)

 

Oto Ostatnia praca 2h Sclupt

 

10495391_327631674067520_3808980136436021087_o.jpg

Edytowane przez Fadzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności