Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Volkswagen Passat 2015


Trisquote

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W sumie to nie wiedziałem, że teraz passat trochę jak mustang wygląda, ale nie jestem już na bieżąco. Fajnie jak byś z tablicą coś zrobił bo psuje cały efekt. Niby detal, a przyciąga uwagę. Wymodeluj pojawi się trochę życia w niej. Enviro o ile na miniaturach jest fajne, to po powiększeniu już drażni moje oczy, jakoś te rozmycia mi nie pasują - te trawy. Nie wiem co z nimi nie tak ale mnie drażnią. Model fajny, może trochę jakiegoś żarzenia na LED'ach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda cos z tym tlem nie tak, gory na ostatnim planie rozjezdzaja sie a chmury wchodza dziwnie na czubki jak bys zle wygumkowal je. Ale jak dla mnie jest kilka powazniejszych bledow, pierwsze ujecie cos auto nie siedzi w zdjeciu chyba jest zla ogniskowa. Po drugie cos mi z lakierem nie pasowalo i wkoncu zauwazylem, do refleksow uzyles zwyklego dome czyli polowe sfery i bardzo to razi ze od polowy auta masz czarne odbicie a nie tak jak powinno byc trawa, droga. Po 3 jak wiesz ze kola sa zlle rozmyte to nie rob na nie zblizenia :) bo widac ze albo recznie je rozmywales albo znowu niedbale wygumkowales przy nadkolach a poza tym w nadkolu odbija sie nieporuszony bierznik. i juz mniej wazne ale wplywajace mocno na odbior calosci to w 1 ujeciu tlo podkolorowales z lewej zimne z prawej cieple kolory ale auto zostawiles nijakie, tez powinno zlapac tych kolorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki maciek.m za to ,że się rozpisałeś i wytknąłeś wszystkie błędy, o to mi chodziło :)

Przyznam się, że z tymi refleksami to miałem niestety ból głowy, żeby to jakoś dobrze ustawić no i... nie wyszło jak powinno. W takim razie mam pytanie do Ciebie ,jak Ty ustawiasz oświetlenie pod tego typu rendery? Byłbym niesamowicie wdzięczny za chociaż drobną radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności