Skocz do zawartości

[Rozwiązany] 3ds max 2015 - jak uruchomic?


Drathir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po przerwie postanowiłem wrócić do 3dsa. Ściągnąłem i zainstalowałem wersję studencką 2015 i na tym się skończyło bo nie mam pojęcia jak go teraz odpalić (W T F!?).

 

Przegladajac guide nic nowego się nie dowiedziałem:

http://knowledge.autodesk.com/support/autocad/troubleshooting/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/How-to-Activate-and-Register-Autodesk-Software.html

 

Nie mam pliku wykonywalnego 3ds Maxa 2015.

 

Zdziwiłem się instalacją Network License Manager i podejrzewam, że to ona jest kluczem do odpalenia maxa, niemniej jednak nigdzie nie mogę znaleźć jak to zrobić.

 

w poradniku:

http://forums.autodesk.com/t5/Installation-Licensing/Quick-Start-Guide-for-Configuring-LMTOOLS/m-p/3216138

 

niestety nic nie zrobię bo nie mam pliku *.lic

Edytowane przez Drathir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wersje pobrane z ich strony Autodesk są chyba w ISO jeśli dobrze pamiętam i do rozpoczęcia procesu instalacji potrzebny jest program taki jak np. Daemon Tools. Rozumiem, iż zainstalować możesz Maxa tak? Nie masz pliku *.lic? To jest plik od licencji a skoro masz wersje studencką to na stronie automatycznie generuje Tobie klucz, który zresztą otrzymujesz jeszcze na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem już rozwiązany. Nie chodziło tu o ISO (czy inne obrazy). Instalując wybrałem Install Tools & Utilities (myślac, że tu będę mógł spersonalizować instalację), a dalej 3ds Max SDK (i dalej 3ds Max) oraz Network Licence Menager. Po ich zainstalowaniu okazalo się iż nie ma żadnego pliku wykonywalnego do odpalenia maxa. W necie znalazlem, że trzeba konfigurować Network Licence Menager (pobierznie szukałem) Odinstalowalem i zainstalowalem wybierając tylko Install - działa. Tak więc wygląda na to, że najprostsze wyjście jest zawsze najlepsze ;) + wyszedłem na debila ;)

 

[o ile dobrze rozumiem] Co do *.lic to potrzebny jest przy Network License Manager bo w nim wygenerowany jest hashowy ciąg znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności