Skocz do zawartości

Kostka Rubika


Gość ice77

Rekomendowane odpowiedzi

Co o tej kostce sądzicie?

Jest to jedna z moich pierwszych prac, więc szału nie robi. Mimo wszystko chce jednak uzyskać jakiś feedback

 

XfTPwaX.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To zależy co to miało być. :) W czym robione renderowane? Jakiś straszny przeplot tu jest... można jakiś gradient w tło dać, blura. Kamera/obiekt strasznie świruje, nie ma żadnego punktu odniesienia, może lepiej umieścić kostkę na fragmencie stołu, zafiksować kamerę w jednym ujęciu, ewentualnie przeciwnym - kontrujęciu, żeby nie było też za nudno... : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to, co to miało być? Układająca się kostka Rubika. Punktem odniesienia jest …….. kostka.

Miałem ją użyć do filmu promocyjnego, jaki kręciłem, ale ostatecznie zrezygnowałem. Dlatego bez tła, bo eksportowałem na przezroczystym, aby później umieścić w klipie. Kostka z faktu, że akurat przejeżdżaliśmy koło domu Erno Rubika.

Kolory i zwariowana kamera po części są związana z faktem, że akurat współlokatorzy byli na dragach i chciałem im umilić czas. Działa

Jak już wspomniałem, jest to jedna z moich pierwszych prac, więc zdaje sobie sprawę, że szału nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności