Skocz do zawartości

Wnętrza domku 01


Hris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli robione pod dyktando klienta to nie ma co krytykować jego gustu " klient nasz pan " :)

Co do wizki co się rzuca od razu w oczy

- włącz sub pixel mapping

- albo nie zastosowałeś tu filtru aa albo kompletnie nad nim nie panujesz np krawędzie krzeseł ale tez w innych miejscach wychodzi ząbkowanie i obwódki

-nierówne materiały niektóre się bardzo ładnie fizycznie zachowują inne niestety już nie np klosze od lamp wyglądają jak materiał ze ściany dwa mają chyba odrobinę za niskie suby bo szumią

-brak bump w drewnie i na podłodze, ściana chyba z cegiełki wygląda płasko lekki displacement by ja urealnił

- coś ci mocno tłumi cieniowanie w scenie możliwe ze użyłeś overridemtl z za jasnym materiałem w gi

Sama wizka bardzo przyjemna i można jeszcze z niej dużo wycisnąć podciągnij parametry samego renderu i popracuj nad post produkcja a będzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie uwagi!

Parametry AA byly tłuczone 2 dni, żeby znikneły np. te "ringi" na czarnej ściance nad kominkiem. Był moment że już wszystko było gites, i na końcu miałem polecenie żeby wszystko ostrzyć i pewnie przesadziłem z tym ostrzeniem :( matetiały faktycznie w paru miejscach leżą. A oświetlenie to była mordęga, raz za słonecznie było, potem za zimno, potem za krótkie cienie, potem za ciemne miejsca w kątach...stąd decyzja żeby np. zapalić swiatła we wnętrzach. Next time będzie lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności