Skocz do zawartości

SCENA 3D : Flash


SiD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

mw4d, złośliwcze, widzę, że nie poprzestaniesz na gnieceniu mej osoby. radzę przestać strzelać do mnie tekstami, inaczej twa kariera będzie krótka i bolesna. nie to, żebym ci groził - to są fakty.

 

paul_POLSKA: to nie podbudowanie ego, to zadoścuczynienie moim oczom.

 

pracka jest gniotem i tyle. chyba nikt nie będzie z tym dyskutowal. sa ludzie, ktorzy ewidentnie ZACZYNAJĄ zabawę 3d, ale objawia się to ewidentnym brakiem znajomości programu; sytuacja tutaj ma się troche inaczej. brak jakiejkolwiek estetyki i smaku to nie wada początkujących - to ewidentny brak predyspozycji w tej kwestii. Niestety, jako faceci mamy trochę przegrane... Podczas gdy panny przymierzając sukienki wyrobiły sobie chociaż podstawowe wrażenie estetyczności (o ile miały prawidłowe wzorce w rodzinie), my ze swoimi dresami i brudnymi rekami w piaskownicy przegapiliśmy ten okres w życiu :). Trzeba albo się urodzić "innym", albo latami wyrabiac sobie ten smak. To, przynajmniej dla mnie, oznacza olbrzymi nakład pracy i całkowite prawie zniszczenie w siebie takiej głupiej samczej natury ignoranta kolorystycznego i siłacza :)

 

Może paplam bzdury - ale o tym wszystkim wiem z autopsji :DD Pracka z tymi elementami MOGŁABY być nawet fajna! Wystarczy je trochę poprzestawiać (kompozycja!) i radykalnie zmienić kolory, poprawić lekko materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności