Skocz do zawartości

postać 3d: bardzo low poly


kingwins

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak w każdej dziedzinie sztuki, tak i w lo-poly musi być msce na minimalizm :) Nie wyglada najgorzej, ale chyba nie zaanimujesz go zbyt ciekawie - zagesc siatke w okolicach stawow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jednak envelopes mają z tym wspólnego, zmniejszyłem je na max, żeby nie obejmowały żandego vertexa bo przyporządkowywałem vertexy ręcznie do kości. ale dalej wygląda na to że jest błąd. Nie wie ktoś jak wyłączyć kompletnie to delikatne oddziaływanie kości na sąsiednie, nie zaznacozne wierzchołki? Chodzi o to, że choć kość przedramienia powinna deformować tylko wierzchołki na przedramieniu, to ona delikatnie deformuje też te na bicepsie np.

 

http://kingwins.republika.pl/1.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dodał parę podziałów, wówczas poligony były by lepiej przydzielone do kości, i nie było by przykrego efektu. Częściowo można to zrobić też przez envelopy lub przypisanie vertexów. Mówię o phisique nie skin (tego drugiego nie próbowałem). Na poziomie vertexów można wybrać liczbę podłączonych kości. W twoim przypadku wybierz jeden. Tylko ciągle nie jestem pewien czy będzie to najlepszym rozwiązaniem. Trzeba jeszcze sprawdzić kąt skręcania IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o ta ostatnia probke to chyba model Ci wyszedl poza swiatlo ;)

Juz jest o niebo lepiej ale nadal ta prawa reka (po jego stronie) rusza sie sztywno ! a lewa bardzo ladnie nie mam pojecia czym to moze byc spowodowane :)

ale jak narazie podoba mi sie i tak ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale nadal mam to odczucie ze prawa reka jest kiepawa i ma cienkie ruchy :|

Ogolnie jest fajnie podoba mi sie skok , chociaz mogl bys go troche jeszcze urealnic , wiesz jezeli ktos spada z wysokosci to sila pcha mu rece do gory , fajnie by bylo gdybys mu troche te raczki zachwial czy cos :)

Chod mi sie srednio podoba przez ta prawa reke

:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności