Skocz do zawartości

Studia?


czaaje

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Tak dzisiaj zacząłem się zastanawiać nad pewną rzeczą. Czy na jakiejś uczelni na świecie jest kierunek, na którym dogłębnie uczą jednego softu(np. 3ds’a)?

Czy może są tylko takie studia, na których można nauczyć się przesuwać boxy w każdym dostępnym programie na rynku i nic więcej?

 

A jeśli, odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi ,,tak", to czy warto myśleć o takim czymś? Wiem, że liczy się portfolio i umiejętności, ale jednak chyba każdy pracodawca przy wyborze nowych pracowników patrzy również na różne dodatkowe rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jestem w klasie maturalnej i tez zastanawiam się nad studiami grafiki. A właściwie to już postanowiłem. Tylko pytanie jakie. Robię kurs rysunku pod ew. egzamin na architekture, ASP lub inne studia graficzne. ASP w sumie traktuje jako coś na co pójdę jeśli nie znajdę nic lepszego (o ile się dostanę). Najbardziej interesuje mnie 3D i szukam czegoś pod tym katem. Ciekawe jest PJWSTK i animacja 3D. Ciekawa jest również grafika na WIT. Niestety tylko to czesne... Grafiki i tak będę uczył się sam, jednak studia w tym temacie dalyby mi po prostu więcej czasu na grafikę. No i ludzie z ta samą zajawka. czuje, ze nauka nastąpiłaby duzo szybciej. Papierek w tej branży to wiadomo , tylko swistek. Na takie studia szedlbym czysto dla wiedzy i ludzi. Na architekturze raczej niesamowity zapierdziul i trudnniej byloby to pogodzic więc z niej chyba się rozmysle. Na razie się rozgladam ale poszukiwania trzeba zacząć na poważnie, czasu coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności