Skocz do zawartości

Przy ustawieniu trybu "Consistent Colors" pojawiają się czarne kropki.


Freez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem z moim Maxem w wersji design z 2013 roku. Otóż gdy uaktywniam w nim widok "Consistent Colors" na moim obiekcie pojawiają się czarne kropki. Potrzebny mi jest również tryb "See-Through" jednak gdy go odpalam dzieje się jeszcze gorzej gdyż robi się szum przez który nie widać obiektów z tyłu. Ciekawe jest to że ten szum pojawia się tylko wtedy gdy poruszam jakimś wektorem, kamerą lub czymkolwiek innym. W załącznikach zarzucam screenshoty. Pierwszy pokazuje model bez see-through. Drugi jak powinien wyglądać model z see-through a trzeci jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O udało mi się pozbyć czarnych kropek z zwykłej perspektywy (bez przeźroczystości). Kliknąłem prawym na "Consistent Colors" i na rozwiniętej liście wyłączyłem opcję "ambient occlusion". Jednak "szum" przy włączonej przeźroczystości nadal pozostaje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - no jak skoro mówię cały czas że pracuję w opcji "consistent colors" (czyli tej jednolitej) bo akurat w tym moim projekcie cienie mi przeszkadzają :D Kropek tych nie mam gdy wyłączę przeźroczystość obiektu jednak się pojawiają gdy włączam przeźroczystość. Generalnie mam sytuację z obrazka trzeciego (przez to nie widzę dokładnie blueprinta będącego z tyłu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności