Skocz do zawartości

Schematy, diagramy, koncepty architektoniczne, jak zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie drodzy koledzy od jakiegoś czasu męczy mnie pewna kwestia, w sieci można znaleźć pełno przykładowych schematów architektonicznych ukazujących koncepcję projektu, zasadę działania i tym podobne. Czy orientujecie się, na przykład z własnego doświadczenia jak uzyskać podobne efekty jak poniżej? Czy w sieci są może jakieś tutoriale?

 

0ef34cb5db7e1cd94f00d05495507563.jpg

 

0e27e483872bfc1bd9f3b9d4a97a7f1a.jpg

 

 

eaba836d019a372a44cf1ef3273c250b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widziałem jak pytales o to na behance autora pierwszego schematu i tez czekam na odpowiedź. Swego czasu tez szukalem jakichs tuturiali na ten temat niestety bezskutecznie aczkolwiek wydaje mi sie ze jest to robione tak jak porti mowi albo jakos analogicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie schematy robię w autocadzie a potem obrabiam w PS, usuwam wszystkie siatki, poligony itp, pozostawiam same kontury. Wydaję mi się, że jest tak jak piszę Wania - export po wymodelowaniu do programów graficznych i obróbka. Kiedyś, coś takie uzyskałem w 3ds max + Vray Toon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na eduweb.pl masz tutki wprowadzające do Ai, sam korzystałem jak zaczynałem się uczyć, polecam, warto :-) Oczywiście na necie znajdziesz masę darmowych i pewnie po angielsku, no ale kto co woli. Ja tam wolałem dobrze podaną paczkę wiedzy: http://eduweb.pl/kategorie/illustrator ...ten, który mam ja kosztuje teraz 59, więc dość tanio, chociaż widzę, że jest jeszcze za 79 jakiś od podstaw.

A co do głównego tematu wątku to też kiedyś zrobiłem jak @e3A Vray Toon, teraz nie chce mi się szukać, ale także na forum poruszałem ten problem i jak mnie pamięć nie myli to wyszło tam jeszcze kilka innych sposobów do osiągnięcia tego efektu. Niestety, musisz sam poszukać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności