Skocz do zawartości

Przejściówka Display Port do HDMI


Zernat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukałem po sklepach ostatnio przejściówki Display Port do HDMI, jednak nie miałem wiele szczęścia. Za to na allegro znalazłem sporo ofert, chociażby coś takiego: http://allegro.pl/adapter-display-port-displayport-dp-do-hdmi-24h-fv-i4794958329.html

 

Mam jednak parę wątpliwości. Czy tego typu tanie urządzonko da sobie radę ? Czy obraz przez tą przejściówkę nie będzie gorszy/brzydszy nie będzie jakichś dziwnych opóźnień bądź innych problemów ?

 

Co o tym myślicie ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Przejściówka obsługuje do 1080p, jak wystarczy to można brać.

Będzie raczej działać, a jakby obraz był kiepski to masz 10 dni na zwrot.

 

edit: a nie lepiej kupić od razu kabel z przejściówką ?

http://www.komputronik.pl/product/134762/Akcesoria/Kable_i_adaptery/Kabel_DisplayPort_HDMI_3m_Delock.html

 

do tego gizma z Allegro musiałbyś chyba jeszcze kabel DP dokupić

Edytowane przez Marcolini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być problemu. Rozumiem, że potrzebujesz zamiennika nie oryginalnej przejsciowki Apple? Mam wlasnie cos podobnego, dziala bez zarzutu. Jedyny problem jaki mozesz miec to problem z audio. OS X moze nie obsluzyc poprawnie glosu. Poczatkowo myslalem, ze przejsciowka ze wzgledu na to, ze jest tansza obsluguje tylko obraz, ale np. w ostatniej wersji VLC - jest mozliwosc wyboru audio i jakos to obeszli. Natomiast nie mam na podobnej (podobnej, kupionej 2 lata temu) glosu np. jesli masz podlaczony hdmi pod TV glosu w przegladarce (chociaz da sie to tez jakimis toolami obejsc).

 

Natomiast co do obrazu nigdy nie mialem zastrzezen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to co mi podlinkowałeś to jest kabel męski Display Port i męski HDMI. A ja potrzebuję to rozegrać tak, że wtykam męski Display Port do karty graficznej i mam żeńskie wejście na męski HDMI od monitora.

 

Ale nie lepiej wetknąć DP do karty i HDMI do monitora ? Chyba nie masz w monitorze wtyczki HDMI tylko gniazdo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności