Skocz do zawartości

Scena 3d : Wyspy na balonach


Mirkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!

Na formum jestem od niedawna i wypadało by coś w końcu pokazać ze swojego dorobku. Zamieszczona wizualizaca pochodzi z czasów gdy praca jeszcze nie zajmowała mi całego dnia :(. Mam nadzieję że formu mnie zmobilizuje i usiądę w końcu do czegoś innego niż tylko wizualizacje domów.

 

Pracka wykonana w max-ie 4 na PIII 800 i 256MB ramu, żeby wszystko poskładać musiałem renderować kolejne obiekty osobno, reszta to zabawa w Photoshopie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo podoboba mi się pomysł, mimo, że już gdzieś niedawno widziałem coś podobnego. Wykonanie też jest niezłe, balony bardzo mi się podobają, część skalna wraz z domkiem jest już trochę gorsza, wydaje mi się mało realistyczna. Wydaje mi się też że kompozycja pracy nie jest najlepsza. Ogólne wrażenie psuje też trochę ten podpis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za krytykę, widzę że odrazu podpadłem wymyślając bzdurny temat :)) na szczęście już sobie doczytałem regulamin :P. Chyba pora zamknąć wątek i wystawić coś nowego :)) Mam nadzieję zę następną pracką nie dam dużo możliwości do krytyki. Tak nawiasem (mówiąć) to wystawiona pracka zajeła pierwsze miejsce na konkursie grafiki w Rzeszowi :) w roku 2003, ale nie chciałem się na zapas chwalić i widzę że dobrze zrobiłem.

Pozdrowienia Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wyglada to tak jakbys poskladal to z gotowych elementow a nie modelowal scene od poczatku temat odtworczy ale to nie wada zawsze sie trzeba ispirowac dobrymi pracami. Jakos polubile materialy z blurem 0.1 i mi teraz sie wszystko rozmyte wydaje rzuc jakies displacemment na te skaly i z ien ten domek zeby bardziej siedzial w klimacie. Ogollnie to utrzymal bym to w stylu secesyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności