Skocz do zawartości

Teczka 3D-Qrimi


Qrimi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W skrócie, biografia kolejnego nowego użytkownika , zajmowałem się kiedyś Stadium makin'giem Do fify 07-09 w programie rhinoceros 3d i czasami googlowskim Keczapem , ale coś umarło rzuciłem to.

Ale ostatnio miałem okazje poznać osobe która siedzi w tym na poważnie i coż od co możliwość zabawy w 3ds max'ie zwycieżyła i znów "napaliłem" się na modelowanie :) .

 

Postanowiłem się podzielić pierwszą pracą (która jescze duzo wymaga do roboty ) ale z której jestem jako tako zadowolony i którą wykonałem samodzielnie (z tutorialem ) cóż jestem wzrokowcem i tak sie ucze, a na początek mysle ze taka forma bedzie idealna.

Ale patrząc na wasze prace to "hehe" chyba jeszcze lata świetlne przed mną zanim będe w stanie modelowac jak wy .ale od czegoś trzeba zaczać . Wszelkie słowa krytyki wskazane

 

 

Soft: 3ds max 2014,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Witaj, Model wygląda ok, jak na początki jest naprawde w porządku, choć nie wiem co to za tutorial więc nie mam punktu zaczepienia :)Ktoś mi kiedys napisał napisał na forum, że w grafice nauka tak naprawde nigdy sie nie kończy, więc działaj dalej a będą same dobre efekty . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności