Skocz do zawartości

najepsze w PL na zakup softu?


marcinW

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Podpowiedzcie mi jak się zachować. Stoję przed decyzją gdzie zakupić parę rzeczy. Mam do wydania 30 k na soft i... no cóż, jestem drobiazgowy i lubię dobrą obsługę Klienta. Nie chodzi mi o to, że chcę być noszony na rękach, jednocześnie super, gdyby osoba pomagająca mi w zakupach myślała o czymś więcej niż tylko jak opchnąć mi "towar". Kontaktowałem się z dwiema firmami w PL i cóż... wszystko pięknie (choć czas oczekiwania na odpowiedź jest dość zniechęcający), jednak na dniach zdecydowałem się napisać też do losowo znalezionej firmy w Niemczech, i nie dość, że odpowiedź przyszła tego samego dnia to temat został tak obszernie poruszony, że okazało się, że paru spraw jeszcze nie przemyślałem i warto, żeby zatrzymać się na moment i przewidzieć parę rzeczy i dopiero podjąć zakupy. Taką obsługę kocham, bo oprócz sprzedaży troszczy się o mój dobry wybór i dalsze funkcjonowanie. Niestety język techniczny stanowi dla mnie lekką (niewielką) barierę a bardzo zależy mi na prawidłowym zrozumieniu zagadnień i szerokie spojrzenie. Naturalnie dam radę się dogadać i przy odpowiednim nakładzie czasu zrozumieć wszystko przy kontakcie z tym sklepem, jednak gdybym mógł te pieniądze wydać w PL będzie mi z tym lepiej :) Dlatego zapytam ponownie:

 

Czy możecie mi polecić sklep z fachowcami i jednocześnie ludźmi z empatią i wyobraźnią w zakresie doradztwa.

 

Mowa o zakupie w JEDNYM MIEJSCU produktów autodesk, chaosgroup, adobe, MD, etc.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja bym brał gdzie po prostu taniej i nie przejmował się obsługą. Z ponad 10 letniego doświadczenia przy kupowaniu od rożnych resellerów mogę wywnioskowywać jedno - nie warto patrzeć na to jak Cię obsługują przy zakupie w przypadku oprogramowania - ostatecznie pomoc techniczną i tak masz u producenta a nie u dystrybutora.

Dlatego nie fiksuj się na zakupy w jednym miejscu i zawsze negocjuj ceny. Może okazać się, że zaoszczędzisz sporo wybierając różnych dostawców dla poszczególnych produktów.

 

Pozdrawiam,

SWRSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Masz rację, że nie ma co przesadzać z patrzeniem na jakość obsługi. Moje obawy wynikają z tego, że przy lepszej obsłudze (gościa z firmy niemieckiej) okazało się, że nie wiem pewnych kwestii związanych z zakupem. Idąc tym tropem, gdybym kupił w PL tak jak planowałem za pierwszym kontaktem ze sklepem, kupiłbym niekoniecznie źle. Obsługa była kulturalna i cierpliwa, jednak nie podeszli do mnie tak, żeby mi pomóc. Teraz po prostu obawiam się i mam wątpliwości dot. zakupów, jednak nie trafiam w PL na sklepy, które są w stanie ze mną otwarcie o tym pogadać :-)

 

Pójdę za Twoją radą i podzwonię gdzie się da. Nie muszę kupować w jednym miejscu. Chciałem być chyba zbyt wygodny :-)

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie :-) popisałem sporo dziś emaili i już mniej więcej wiem co jest grane:

 

Chcę zakupić:

3d studio na 1 rok

photoshop cc na 1 rok

marvelous designer

vray

 

Plany były obszerniejsze, jednak wyrypałem się pięknie na MD. Jak cieć ostatni nie zauważyłem, że do pracy muszę kupić wersję za 4 k dolores, a nie za 550 :-D co za niedopatrzenie. Żeby sobie pozwolić na ten soft muszę zrezygnować z innych i maxa wziąć na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności