Skocz do zawartości

Scena 3D: Baner;)


Touch

Rekomendowane odpowiedzi

Drugie podejście;) Poprzedni wątek usunął jakiś miły moderator;)) Scena, którą widzicie pewnie nie zachwyca, ale potrzebuję dostarczyć pełnowymiarową (180MB) jej wersję i nie mam niestety czasu na pocztę tradycyjną dlatego mam nadzieję, że ktoś ma dostęp do serwera lub ma na taki namiary, gdzie nieodpłatnie mógłbym zamieścić plik na 1 dzień, żeby odbiorca mógł go ściągnąć...;) Dzięki za wszelką pomoc i nie pastwcie się zbytnio nad tą sceną;))

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Render jest dobrej jakości tylko tutaj tak wygląda;) Pełnowymiarowy to:11811x5314 px przy 100dpi i w TIF'ie, ponieważ Max nie pozwolił zapisać tego w innym formacie dlatego tyle miejsca potrzebuję, a że wątek został usunięty ze względu na brak obrazka to się domyślałem dlatego teraz wrzuciłem;)

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rendering o dziwo nie trwał, aż tak długo bo jakieś 2,5h... Do oświetlenia użyłem samych spotów ułożonych dookoła tworząc coś na kształt kopuły;) Przy użyciu Skylight'a i light tracer'a trwało by to ok 20h (próbowałem;) ) Btw! Dzięki dla osób, które mi pomogły i dały namiary na tutoriale związane z oświetleniem!;)

 

PS. ...a że rewelacyjnie to nie wygląda to mnie też się tak wydaje, ale niestety póki co musi zostać tak jak jest...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności