Skocz do zawartości

Nie działa autoback ani recovery - Proszę o pomoc.


buki91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o pomoc, wywaliło mi 3ds maxa kiedy scena już praktycznie była gotowa. Próbuję otwierać plik recovery i autobacki ale żaden nie działa w pełni - nie odczytuje zieleni robionej przez itoo forest pack. chcąc edytować zieleń program widzi ją nie jako forest tylko jako mesh. Czy jest chociaż iskierka nadziei żeby odratować pracę? w ogóle coś ostatnio często mi wywala errory jednak nigdy nie wywaliło czegoś ze sceny tak jak teraz foresta. Pracuję w 3ds max design 2013 + vray 3,0.

 

PS. Plik *.bak również nie działa. Jak wybieram z programu open file to na podglądzie zaznaczając któryś z autobacków widać foresta. Po włączeniu pliku niestety już nie.

 

Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

Edytowane przez buki91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Uehhh... Nie pracowałem nigdy w forescie i postanowiłem wypróbować, nie wiedziałem jakie to pożyteczne narzędzie:) a tu taka heca;) Więc będzie trzeba zainwestować 200ojro. Orientuje się ktoś czy podana cena u nich na stronie to licencja dożywotnia? czy jakaś czasówka? Podana subskrypcja rozumiem, że dotyczy późniejszych aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności