Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Chciałabym podzielić się z wami moimi pracami i usłyszeć od Was jakieś słowa/komentarze/wskazówki :) Mam nadzieję, że pozwolą mi się rozwinąć i będą moją motywacją do dalszych działań, bo tego mi brakuje :

Nie mam w swoim gronie doświadczonych i zajmujących się sztuką 2D znajomych co wprawia mnie w stagnacje...A jednak mimo wszystko chciałabym wiedzieć w jakim kierunku podążać :) Bądźcie moim "drogowskazem" :)

 

Jest to trochę prac w stylu cartoon- przede wszystkim fan'artów, niewiele w ostatnim czasie udało się rysować portretów, martwych natur i krajobrazów

 

2rmr2uf.jpg

oiahk6.jpg

25k09av.jpg

wvbzvb.jpg

2w7eb1y.jpg

2lthe6e.jpg

21mw6yw.jpg

w856dy.jpg

2rvzez4.jpg

iqheeh.jpg

20h7q6w.jpg

dcssrd.jpg

2lmt9nm.jpg

21ay90l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wielki plus za Edki!, mój nick jest po Eddzie ( w angielskiej wersji DoubleD) :D

 

Co ciekawe też jestem z Lublina... hmmm, jak powiesz że chodzisz/łaś do Plastyka to padnę :)

 

 

Bardzo fajne prace, widać że rozumiesz anatomię i proporcje. Obraz z kokosem trochę sprawia iluzję jakby ten kokos miał bańkę/ soczewkę w środku.

Ja bym zasugerowała żebyś uważała na kompozycję, w wielu pracach objekty prawie że dotykają brzegu, więc albo sensownie przytnij, albo daj więcej miejsca.

 

Tam gdzie Edd schyla się przed Ochydką, uważaj na takioe miejsca gdzie się stykają głowami, też lepiej żeby na siebie zachodziły, pomoże to perspektywie.

 

Praca z Głupim Edem, nic do zarzucenia, oprócz rysunku gdzie krzyczy. Na wszystkich rysunkach jego "broda" jest poniżej ust, natomiast tam gdzie krzyczy zamieniasz brodę w kość policzkową, ja bym tą linię przesunęła na dół.

 

Harrego ręka wygląda jak stopa, wyciągnij mu palce, zwłaszcza że to facet, ja bym mu dała dłonie "pianisty"

 

hm

 

Dwie pierwsze prace, trochę wydają się płaskie, najlepiej wybieraj takie portrety gdzie światło pada na 11 lub 2 "godzinie", wtedy widać najwięcej głębi.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dzięki wielkie za podsumowanie i komentarz :) :)

Nie 'padaj', ale faktem jest że jestem absolwentką tego nieszczęsnego przybytku, który zabił na pewien czas chęć do tworzenia i inspirację :

 

Masz rację dopiero teraz zauważyłam, że średnio myślę nad kompozycją- kadrowanie no i prawie wszystko w centrum :|

Co do portretów- klient nasz pan.... ale i nad tym popracuje by ich robić więcej z jakimś ciekawym światłocieniem

 

Jeszcze raz dzięki wielkie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności