Skocz do zawartości

Scena3D: Observation


futura

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

tendencja zerowa - na przekór wszystkim pokażę, że z boxa da się coś zrobić....

ale nawet w tym czymś da się do czegoś przyczepić ;]

ekran. powinien mieć odbicie fresnelowskie, znajduje się pod dość mocnym kątem i ciałem idealnie czarnym nie jest...

drugi render gorszy, ale za wizjerem ładniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, niezłe, ale chciałabym zobaczyć full interior w Twoim wykonaniu:-)

 

Bo coś mi się zdaje, że cieniutko, oj, cieniutko... Zarówno u robotów jak i tutaj dostrzegamy rękę niewprawnego, ale błyskotliwego adepta sztuki 3D;-)

 

Ze strony technicznej - przepalone (może masz źle skalibrowany monitor), z babolami (nieznajomosć renderera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ PRZEZCYTAĆ TEN POST GDYŻ NAPISAŁ GO AUTOR PRACY I JEST TO WAŻNE ŻEBY POTEM NIEODEBRAĆ JEJ (PRACY) W NIEPRAWIDŁOWY SPOSÓB!!!

wiem,wiem wszystko wiem:) hmmmmm, tak ... rzeczywiście pracka jest inspirowana videoclipem Michaela i jego siostry Janet Jackson - Scream (swoją drogą to jeden z najlepszych klipów jaki kiedykolwiek widziały moje oczęta i jak ktoś ma możlwość zobaczenia go to niech z niej skożysta:) ...i... hmmm ... praca nie ma żadnego przesłania yyy... głębszych treści, jest też mmm... bardzo prościutką scenką zbudwaną z kilku boxów itp. Heeeemmmm... użyto tu w sposób bardzo prymitywny światła skylight, i ogólnie to uwieżcie mi stać mnie na coś lepszego ale teraz to nie mogę się na jednej pracy skupić, nie wiem czemu. wszystko bym chciał robić i potem nic z tego niewychodzi:) mam już chyba ze 3 czy 4 pracki zaczęte i żadnej mi się już nie chce kontynułować, ale spokojnie, w końcu się zmuszę i uraczę was czymś lepszym i skończonym na MAXA :) (echhh, głupawka mnie trochę chyta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności