Skocz do zawartości

Scena 3d:background


jaras

Rekomendowane odpowiedzi

no nareszcie mam jakiegoś zwolennika żeby tą panienką przenieśc gdzieś w inne miejsce:) asblaze tak trzymaj:)

a te pomysły nawet dobre były żeby ten krzyz zmienić, może kościoła nie podpalać ale ta panienka mogłaby gdzies tam siedzieć miecz wbity w ziemie obk niej i nie koniecznie zeby płakała ale żeby np odpoczywała po walce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

asblaze- jakie kurna sorki !?!? toż, po to chyba jest ten WIP ??? (chcesz z pejcza ?;)

co do pannicy to mam również co do niej mieszane odczucia - ale z innego powodu, - mianowicie - uważam że background jest w stosunku do niej za bardzo rozbudowany i skomplikowany.... ona lepiej wygląda na rozmytym , zblurowanym tle (bardziej wychodzi na 1 plan ).... i nadaje się na inną grafę .... może jednak wróce do poprzedniej koncepcji ??? thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spróbuje machnąć kotka ? wprawdzie nigdy nie modelowałem zwierzyny :) no może poza królikiem którego zamieszczam :) .... a gdyby tak przy niej stał wściekły, rozbykany królik ? :))) niezależnie od wszystkiego będzie to temat na nową pracę (kotek) thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny apdejcik, do kościółka dobudowałem jakieś ruiny ... ale ciągle szukam ...

 

pozdrawiam, dzięki za komentarze i porady (w trakcie pracy nad tym czymś narodziły się z Waszych propozycji pomysły na 3 dalsze prace )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wesoledi, nie martw się "las" się nie zmarnuje :)

mam pytanie do V-rayowców - czy da się uzyskać podobny klimat w V-rayu ? chodzi mi o nocne oświetlenie (to pewnie tak) ale czy w połączeniu z volume light + glow + flary ? jak sobie V ray radzi z takimi efektami ? ja na razie robię przymiarki do niego ale dobijają mnie te czasy renderingu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie mam sie na czym skupic do tego dochodzi to ze mam dosc przyciemniony monitorek i moj zwrok przykowa tylko i wylacznie ksiezyc :)

 

Bardzo gustuje w tego typu klimatach i czekam az wkoncu wpadniesz na pomysl co z tym dalej zrobic i bedziesz sie trzymal swojej wizji + drobne poprawki sugerowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ jesteście niecierpliwi :) toż to jest tylko backround - i w finalnym etapie nastąpi połączenie 2 wątków WIP - background + postać 3d: body. A koncepcja jest taka : na 1 planie stoi postać obrócona tyłem (lekki półprofil ) patrząca złowrogo w kierunku ruin miasta i trzymająca okrwawiony miecz. (aktualnie pracuję nad jakimś tajemniczym ubiorem i ozdobami )

W tle jest backround :) czyli owo zrujnowane miasto ( chcę dodać jeszcze jakieś płonące zgliszcza i czarny dym na niebie. Bardzo chciałbym wyrenderzyć to w jakimś V rayu ale cuś nie mogę uzyskać nocnego , volumerycznego światła ( help ) thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc trwają prace nad postacią 1 planową. Oto wstępny zarys. Render w V rayu. Ale cią

 

gle nie wychodzi mi to nocne oświetlenie tak jakbym chciał :(

pozdro

p.s. ten "misio" będzie oczywiście obwieszony różnym badziewiem -typu jakiś okrwawiony łachman + łańcuch + inkrustowane opasko-ozdobniki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siuper :))

 

fajne dlonie i ogolnie rece , ale chyba troche za plaska klatka piersiowa , ale ciezko co kolwiek powiedziec w takim ujeciu wiec zamilkne do nastepnego updejta :))

 

aha twarzyczka tez mi sie podoba ma charakterek , tak trzymaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi też sie podoba:) tylko też tak jak Salvator pisał wydaje sie że za bardzo jest skręcony:) i nie wiem czy to takie złudzenie bo światło tak pada czy co bo ta jego prawa ręka tak choćby była złamana przy ramieniu bo tak mocno wykrzywiona, ale nie wiem może tak jak napisałęm to gra światła i cienia (jakos taks ie to gada:P)

pozdrawiam i pracuuj dalej:)

gutek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności