Skocz do zawartości

POMOCY!! Jak odzyskać partycję!


Batou

Rekomendowane odpowiedzi

LUDZIE POMOCY !!!! Nie pytajcie jak i dlaczego!! Powiedźcie mi tylko jedną żecz... jak odzyskać dane z partycji którą przez przypadek wykasowałem programam fdisk?! Był to dysk logiczny fat32. Błagam help! Dysk nie foramtoway "tylko" partycja skasowana!!!

 

$##@%@#$ !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no jak partycje skasowales to juz masz pozamiatane :/ tzn szanse sa jesli nie zapisales tej partycji czyms innym. sprobuj, jest masa progsow, juz miales nawet podobny watek w przeszlosci..

 

Active Partition Recovery

Ontrack Easy Recovery

Get Data Back

i pare innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Get Data Back - wczoraj miałem dokładnie ten sam problem i po przetestowaniu 5 programów konkurencji dopiero on odzyskał wszystko :) Jest wykopany... zwróci Ci dokładnie wszystko, jesli nie nadpisałeś nic na partycji... Trzeba długo czekać aż CI cały dysk sprawdzi, ale opłaca się... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sserif : Nie.

 

Po prostu podczas pracy z komputerem rzadko kiedy używam mózgu :) Jak wyskakuje jakieś okienko to nawet nie czytam treści tam zawartych tylko klikam na ok. Potem takie są tego skutki.

 

Tym razem zapomniałem przełączyć w fdisk`u dysków i zamiast dzielić nowy dysk wykasowałem partycję na startym.

 

Dzięki za pomoc chociaż myślałem że uda się to załatwić innymi sposobami.

 

Ps. M@Ti, Tr3sor... macie wiadomość;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy programy do odzyskiwania danych potrafią odzyskać pliki z partycji niesformatowanej? Bo taką właśnie mam... nie formatowałem jej póki co i jest ona w windowsie niezidentyfikowana. Formatować ją na fat32? Active@ Undelete nie potrafi sobie poradzić z tą partycją i jedyne co potrafi napisać to to że jest ona (eureka!) partycją typu extended (brawo!) o niezidentyfikowanej wielkości. Podobnie widzi ją windows czemu się oczywiście nie dziwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest jeden trik... o ile partycję się "tylko" skasowało to można utworzyć ją na nowo i ustawić nie formatując jej z powrotem na fat32. Podobno można tak odzyskać bez problemów wszystkie pliki. Nie formatowałem dysku więc może się uda. Potrzebuję jedynie programu Norton Partition Magic który potrafi zrobić taki trik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności