Skocz do zawartości

"Animacja" z opcją edycji zawartości ...


bambosz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej graficy - specjaliści !

 

Mam drobny problem.

Klient napisał do mnie, że chce "intro" do filmików (coś takiego >>LINK 2 tarcze).

 

Klient chce mieć możliwość zmiany loga zespołów oraz tekstu poniżej ...

Nie mam pojęcia jak to ugryźć. Samą animację zmontuję, ale jak albo w czym zrobić opcję edycji ...

Ktoś ma jakiś pomysł ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Albo sobie bedzie robil w afterze czy w czym tam dasz mu pliki albo custom tool, ktory bedzie kosztowal swoje.

Najtansza alternatywa to chyba jakis skrypt w pytongu ktory uniesie to wszystko w Blenderze i wyrenderuje sekwencje. Kolejna opcja to sample i lacżenie na warstwach, osobno napisy, wyniki, zespoly i pozniej tylko cos prostego, co wypluje animacje lub sekwencje video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie okazało się że klient ma "coś" (nie pamiętam nazwy) do edycji filmów i ogarnie sobie sam dodanie logo + tekstów (to ma się zmieniać). Ja zrobiłem tylko animowane tło z miejscem na loga drużyn + paski na napisy.

 

Wychodzi na to, że prostego rozwiązania "na już" niestety niema. Aczkolwiek dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko kazdy maly temat zwykle rodzi kilka roznych pomyslow, po czym upadaja. Ani nimi nie nakarmisz rodziny pozniej ani nawet chomika. Takie glebsze przemyslenie ile pomysl bez realizacji jest wart w biznesie. Fajnie ze udalo sie znalezc tanie rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności