Skocz do zawartości

koncept postaci : Kuzyn Yody z innej bajki


Siegmar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

V!

 

Bary: dzięki za pierwszy post i rozkręcenie mi wątku ;) mam wrażenie, że stałeś się ostatnio dość popularny na forum ;P ... cieszę się, że ci sie podoba!

 

biglebowski: tak ... nogi ma jakby conajmniej potrzebował chodzika :D ... Miałem go dać do speedów, ale nie byłbym fair wobec siebie i innych (2,5h) i masz rację ... na skończoną pracę to to nie wygląda ;)

 

peter_muler: ooo .. z elektronika ... zrobisz mi kontroler MIDI do Rolanda xp30? Dzięki za opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna pracka. No i Bary faktycznie ma talent do rozkrecania watkow :D Strasznie mnie zaintrygowal swoim postulatem o najlepszosci pracy :D Podoba mi sie twarz i te subtelne zmiany koloru, ktore skutecznie okreslaja strukture skory, wydaje sie miekka i elastyczna. Jesli mialbym sie czepiac, to poza troche nie oddaje wieku Yody i grawitacji, ktora powinna go przyciskac mocniej do ziemi - nie widac, zeby opieral sie na tej lasce. No ale moze jest wlasnie w momencie chwilowej mobilizacji sil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bary: ;)

 

leander: staruszek właśnie przypomniał sobie gdzie w wieku lat piętnastu schował skrzynkę winka domowej roboty ... dlatego taka dziarskość weń wstąpiła ;P ... ale masz rację ... słabo to wyszło ... następne będą dawać radę.

 

Tomur: zgadzam się z tobą do bólu jeśli chodzi o szczegóły.

 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi ... zdaję sobie sprawę, że działa to w dwie strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności