Skocz do zawartości

2x portret


spoon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja tę zieloną to pierwszy raz widzę ;) taka jaby dybamiczniejsza... fajne te fragmenty z zębami, dodają emocji...

 

ps ...tylko mi trochę ten zielony między zębami skojarzyl się z gniciem ;) ...po prawej stronie między górnymi zębami hehe (bez urazy ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie:) większość uwag jakie o nich słyszałem było zawsze na korzyść czerwonej...

@leander-thanx:)

@peter-nie jest przypadkowa:) komponowałem to dłuugo;)

@boba-gnicia mówisz...nie patrzyłem na to nigdy tak...może masz troche racji, ale już nie będę zmieniał, bo dawno wisi za antyramą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to przekombinowane te prace,

Czerwony duzo ciekawszy mozna sie czegos dopatrywac bo zielony to takie mydlo i powidlo, kilka symoli cos jak wymuszona wersja.Jkbys mial dorobic kilka stylistycznie podobnych to zrobil bys to w pol godziny.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@peter-no wiesz, zęby miały być najbardziej ekspresyjne, ale są tam w kontekście twarzy wzmocnione przez kontrast. portret tak, ale jednak grafika będąca portretem.

poza tym znam dobrze portrertowaną;) i wiedziałem, że moge sobie na graficzne podejście pozwolić

@tomur-pół godziny? wiesz, nie interesuje mnie produkcja "takich samych tylko troche innych". to jest praca pojedyńcza, tak została zaprojektowana i wierz mi, że troche roboty z tym było. synteza wcale nie jest taka prosta. a mechaniczne powielanie jednego modelu według mnie to nie styl, tylko pójście na łatwizne, bo po co powielać jeden koncept? to jest dobre w pracach komercyjnych, dla stworzenia wizeruku studia.

 

thx za posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności