Skocz do zawartości

3ds Max 2016 i Windows 10 białe viewporty


jaroxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam poważny problem, gdyż po zainstalowaniu maxa na najnowszą wersję windowsa z najnowszymi sterownikami NVidii po uruchomieniu mam białe viewporty. Czytałem, że to wina starszej karty graficznej, której sterownik nitrous nie obsługuje tylko ze na poprzedniej wersji Windows 7 wszystko chodziło bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Zadam może wredne pytanie to po co się przenosiłeś na win 10, ja na próbę zainstalowałem go na innym dysku i po 3 dniach tragicznie niestabilnej pracy, miedzy innymi: wyłączył mi kilka odpłatnych pluginów które nie są kompatybilne ze składowymi nowej windy, hmm nie po to za nie płaciłem aby mi system je blokował darowałem sobie ten system nie widzę na razie żadnych jego plusów w stosunku do 7, tylko właśnie problemy ze sterownikami urządzeń i oprogramowaniem jak tez z jego stabilnością. Ale cóż może ja już jestem w tym wieku ze mnie nie kreci ze mi się system będzie otwierał o 5 sekund szybciej ważniejsza jest stabilność pracy komputera brak bluescreenów ostatniego na in 7 widziałem jak 3 lata temu przegiąłem z OC procka :) natomiast Win 10 prze kilka dni użytkowania to praktycznie 2-3 bluescreenów dziennie mimo wszystkiego kompatybilnego z win10

Edytowane przez skalpel3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten system to takie kolejne wiśta wio , win 8 zasadniczo super do tabletów a nie do stabilnej wielogodzinnej pracy a jeszcze brak opcji zablokowania na amen wybranych aktualizacji przesadził o przynajmniej jak na ten moment przejściu definitywnym na ten system może za rok albo dwa jak go dopracuje , jak firmy produkujące sprzęt i oprogramowanie będą miały wszytko w 100% kompatybilne to może wtedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności