Skocz do zawartości

scena 2d:pociag


eol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajnie eol !

 

Z samego rana jak ogladalem pracke to mialem mieszane uczucia. Analizowalem sobie kolorki ( nawiasem mowiac to ciekawie do tego podszedles) zwlaszcza te na lokomotywie i "TERMINATORZE", sa pieroszorzednie zrobione tak ze czuje odbite fotony. Potem pomyslalem sobie ze z taka mala rozdzialka to traci sie na odbiorze. Fajnie wiec ze wrzuciles szczegoly.

Jezeli chodzi o kompozycje to jako tako dynamicznie ale nie wiem czy sie ze mna zgodzisz mozna by doac wiecej sniegu pryskajacego na blizszy plan oraz zroznicowac jego kierunki .

Mam nadzieje ze swoja ciekawa pracka zmobilizujesz zagladajacych tutaj do posiedzenia nad rysunkami

troche dluzej niz nad speedami,

 

Tak na koniec Brawo!!!!!!!!Sto lat :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki Tomur, niestety niebede juz nic zmienial, namalowalem to juz dosc dawno bo w sierpniu na /chetnie uzylbym tu cala mase wulgaryzmow/ konkurs digita realne-nierealne, niestety wygrala zeskanowana reka poprzekladana z warstwami paskow w trybie screen, hehe ale coz takie zycie nie ma sie co lamac zaluje tylko ze tak sie staralem i robilem to w mega duzej rozdzielce jak sobie zazyczyli autorzy konkursu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o konkursy to czasem tak bywa. Podobnie bylo 2 lata temu na konkursie Peugeot design gdzie jako wizja przyszlosci

byl wyrenderowany w chromie pojazd wygladajacy jak box posiagniety wygladzaniem,a cyzelowane rysuneczki byly za dobre na maniere szanownego ( sic!) jury.

 

Korzystajac z ponownej okazji to moge powiedziec ze wisi ow rysuneczek wydrukowany u mnie na sciance w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiger1313 ciagle slysze o kompozycji ale niemam zielonego pojecia oco w niej chodzi ma ktos moze linka o kompozycji?? jakbys sie przyjzal pociag jest podnoszony przez robota a nie wjezdza na gory mimo iz tak to moze wygladac, co w pozycji robota jest bezsensowne?? mial zatrzymywac pociag i zatrzymuje, jesli zatrzymywanie pociagu ma miec sens to moge napisac jakas fabule dlaczego to robi :D i mysle ze jesli mialby go zatrzymac mogloby to wlasnie tak wygladac a jesli nie to moze mam chora wyobraznie... ok to ja ide na ryby narazie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że mi się podoba. Wygląda z lekka absurdalnie i jest to fajnie. Nasuwa mi się skojarzenie z filmami SF lat 40. Podobało by mi się jeszcze bardziej gdyby było więcej przestrzeni z lewej strony.

 

Tiger ma rację z tym wjeżdżającym na górę w tle pociągiem, ale mnie to zupełnie nie razi. Wręcz przeciwnie.

 

Jeśli miałbym ją potraktować dosłownie (o ile jest to możliwe) to można by było się przyczepić do mnóstwa rzeczy... tylko po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy dostalem pierwszą uwage o kompozycji oslupialy zacząłem:

1. ogladać wszelką sztuke swiata od starozytnosci do wspolczesnosci z albumow i interku

2. Porownuje podobne tematykaą obrazy i szukam cech wspólnych

3. Kupilem sobie poradnik o rysunku i atam sa az dwie strony o kompozycji :p, ale przynajmniej na przykladach.

4. Filmy dobrych rezyserow maja cechy dobrej kompozycji np

W "kompanii braci" sceny statyczne sa krecone klasycznie horyzont na 2/3 ekranu kamera rownolegle do podloza obiekt na 1/3 szerokosci od lewej itp.

Natomiast dynamiczne sceny kreci kamerą od dolu przekrzywioną obraz stara zdaje sie caly czas gdzies uciekac.

 

to tyle howk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności