Skocz do zawartości

Podwodny statek rozpoznawczy


ElementalX7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !

 

Postanowiłem se przez wakacje założyć portfolio aby we wrześniu spróbować gdzieś się załapać. Jakoś, że jestem świeżakiem, to chciałbym tutaj po zamieszczać swoje pracki aby otrzymać opinie ekspertów :)

 

Zrobiłem se listę obiektów które mam zamiar wymodelować do portfolio (Jest ich trochę i głównie tematyk to pozajzy, sci fi, broń i różne poziomy). Wszystkie moje prace będą robione pod gameart.

 

Pierwszym obiektem jest podwodny statek rozpoznawczy. Pomysł wziął się z pewnej gry w którym prowadzi się podwodny tryb życia :).

 

Zacząłem dzisiaj modelować owy obiekt. Jeszcze trochę pracy jest przede mną.

 

Opis pojazdu:

Jak napisałem, jest to podwodny statek rozpoznawczy. Na spodzie statku znajduje się śluza dzięki której kierujący może opuścić statek bez zalania go wodą. Trochę wyżej znajduje się moduł z torpedami który się wysuwa na bok. Jeszcze wyżej znajdują się schowki na jakieś rzeczy. Na tyle łodzi znajduje się pomieszczenie na drona (Małych rozmiarów którego zadaniem jest zwiedzanie niebezpiecznych i małych miejsc.)

 

Ogólnie to trochę brakuje mi pomysłów co tam jeszcze dać na zewnątrz. W środku umieszczę różne komputery, apteczkę, gaśnicę itp. Moim główny dylematem jest to jak mają się otwierać schowki itp.. Czy ma się otwierać jak bagażnik samochodu czy bardziej jak w autokarze.

 

Poniżej zamieszam parę screenów do wstępnych ocen pomysłu :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności